poniedziałek, 11 lipca 2016

Primum Non Nocere, czyli dlaczego Ryszard Opara szkodzi Polsce, strasząc nas wywołaniem III-ej Wojny Światowej przez Rosję

Opara zakwiczał, a reszta jego chlewu zawtórowała mu: "będzie wojna". - III-cia światowa, to ja Ryszard Opara, niedoszły ojciec opatrznościowy przepowiadam... A pozostałe maciory, knury i warchlaki na to: "jjjj-jj-jjeszcze Rosja nie zginęła póki my żyjemy". Zob.: http://ryszard.opara.neon24.pl/post/132615,szczyt-nato-trzecia-wojna-swiatowa


Farsa? Nooo! I śmieszno i straszno. Można by to skwitować krótko: Opara jak zwykle bredzi, ale pod tym zawodzeniem czai się coś więcej - jęk zawodu Rosji wyrażony ustami, a właściwie przy pomocy klawiatury przez ruskich płatnych agentów.

Neon24.ru to portal dla idiotów prowadzony przez rosyjską agenturę wpływu. Występuje tam cała menażeria polskojęzycznych i mentalnych Rosjan, płatnych i ideowych, i kilku przygłupów, czy też pożytecznych idiotów rozdziawiających gęby na powiastki o Żydach i złym Usraelu, co to chce zawładnąć światem i wolnych ludzi zniewolić, albo wymordować. Ci wolni to oczywiście Rosjanie. Ha ha ha!

Dlaczego Opara spłodził gniot o III-ej Wojnie Światowej? To proste - wystarczy śledzić od czasu do czasu to co się dzieje na "neonowym ścierwomedium", aby "między wierszami" czytać wytyczne z Petersburga ujawniające nastawienie i fobie władców Kremla odnośnie ich planów i widzenia spraw międzynarodowych poprzez kacapskie onuce.

Co pewien czas któryś z funkcjonariuszy zamieszcza tekst propagandowy na określony (zadany) temat. Tym razem padło na Oparę, a może sam chciał zarobić, wygryzając konkurentów do kopiejek? Musi być z nim finansowo rzeczywiście krucho, skoro na co dzień jest widywany w trampkach, z reklamówką w Biedronce wśród plebsu...

Zadajmy jednak pytanie dlaczego Opara tak się znowu zeszmacił? - Dla pieniędzy, rzecz jasna! Chociaż, czy garść kopiejek rzucona jak ochłap psom może usprawiedliwiać zdradę stanu? Rysiu jednak już nie takie rzeczy robił, albo broił... No i jak widać nie boi się, chociaż jego kumpel już siedzi w więzieniu za szpiegostwo na rzecz Rosji, a sam Rysiu jest też jednym z głównych podejrzanych. Ale co tam, jego sprawa. Pewnie myśli, że najlepszą obroną jest atak, nie wiedząc że jest obserwowany a dowody przeciw niemu są skrupulatnie zbierane. I jak to śpiewają: "przyjdzie na to czas, przyjdzie czas", innymi słowy "przyjdzie kryska na Matyska"...

Opara napisał: "Współczesny świat nieuchronnie zmierza w kierunku globalnego konfliktu. Wielu twierdzi, że III Wojna Światowa już trwa, i to właściwie od czasu zmian układu sił w Europie Centralnej". To jest jakby sedno ruskiego punktu widzenia. Wg obecnych władz na Kremlu i ich "sakralnych ideologów", jak Dugin rozpad ZSRR był narodową klęską i błędem. Jeszcze większym błędem była wolność dla dawnych "demoludów". To jak utrata przez imperialistów kolonii, zysków i wpływów. Dla współczesnych Rosjan Putin to dobry władca, który chce przywrócić ten ich "ruskij mir" na terenie dawnego radzieckiego imperium.

Zakończony kilka dni temu Szczyt NATO w Warszawie, był dla Rosji policzkiem, klęską ich polityki zagranicznej i planów zawładnięcia ponownie Polską, Litwą, Estonią, Słowacją, itd.

Ale to jeszcze nic - ukraińska delegacja pod przewodnictwem Petro Poroszenko i zapewnienia wsparcia przez Zachód Ukrainy i dążeń Ukraińców do NATO, wbrew woli Rosji - to już potwarz.

Najgorsze w tym wszystkim, że nikt Rosjan o zdanie nie pytał. A powinien, przecież Rosja to mocarstwo światowe dysponujące bronią jądrową i powinno mieć prawo do decydowania co się dzieje w tzw. bliskiej zagranicy, a nawet na Bliskim Wschodzie (!).

No bo jak to Rosjanie powtarzają od stuleci: "Kura nie ptica, Polsza nie zagranica". Cóż, ruskie chcenia i wyobrażenia przestały współczesny świat obchodzić, budzą jedynie politowanie i sankcje.

A zrozumienie w zachodniej prasie suto opłacane z Kremla słabnie i znajduje coraz mniej posłuchu w europejskich i amerykańskich społeczeństwach. Putin jest bardzo głupi, skoro myśli, że ruska propaganda w niemieckich mediach jest w stanie manipulować niemiecką opinią publiczną. A może źle ją adresuje? Może powinien bardziej wpłynąć na Angelę Merkel albo na Bundestag?

To musi być szok, że Niemcy, chyba najbliżsi orędownicy rosyjskich interesów w Europie, wykazujący dotąd tak duże zrozumienie dla prawa Rosji do hegemonii wobec dawnych państw komunistycznych, solidarnie z innymi krajami NATO postanowiły rozmieścić swoje wojska i ciężki sprzęt na Litwie aby bronić ten kraj przed ewentualną rosyjską agresją.

Rosjanie znaleźli się w "czarnej dziurze", ich wojenna i imperialna polityka skutkująca napaścią na Gruzję, Ukrainę, Syrię nie przyniosła żadnego rezultatu, a właściwie przyniosła skutek odwrotny do zamierzonego. Aneksja Krymu nie została przyklepana przez świat i Rosja prędzej czy później będzie musiała go zwrócić Tatarom Krymskim i Ukrainie; Donbas Rosjanie sami zniszczyli, a rosyjsko- języczną ludność Ukrainy poddali eksterminacji i wypędzeniu; Gruzja po napaści Rosji na ten kraj nie wyzbyła się chęci przystąpienia do NATO i budowy demokratycznego, nowoczesnego kraju i gospodarki. W Syrii - wspieranie krwawego dyktatora Bashara al-Assada nie przyniesie temu krajowi spokoju i prędzej czy później reżim upadnie, a wraz z nim rosyjskie wpływy w Syrii i na Bliskim Wschodzie. Nawet rosyjskie plany inwazji milionów islamskich uchodźców na Europę Zachodnią zostały zniweczone - nasze granice są coraz bardziej szczelne...

Widać wyraźnie, że wszędzie tam gdzie Rosja próbuje wciskać swoje brudne paluchy efektem jest fiasko tych planów i tworzenie sobie wrogów. Mistrzostwem świata było zrobienie sobie wrogów z Ukraińców. Pokojowe współistnienie Rosji z Ukrainą dało by im o wiele więcej niż ruska brutalna siła, dająca śmierć i zniszczenie. Ale jak widać do tych zakutych kacapskich łbów to nie dociera. Oni nie dojrzeli do współczesności, do demokracji, pokojowego współistnienia narodów i dobrobytu. Dlatego Rosja jest skazana na zagładę.

Tylko pytanie jak to unicestwianie Rosji będzie przebiegać i czy w akcie desperacji nie użyje ona przeciwko nam broni atomowej?

I to własnie próbował nam sprzedać Opara. - Strach przed Rosją, która bankrutując i rozpadając się będzie "zmuszona" bronić swojego bytu wywołując III-cią Wojnę Światową?

Nikt przecież nie wierzy w bajki dla idiotów, że NATO coraz bardziej otacza Rosję i chce ją zniszczyć. Po co mieli by Polacy, Litwini czy Ukraińcy napadać na Rosję? Żeby zabrać im ziemię i ropę naftową z Syberii? Wszystkiego czego chcemy to zbudować betonowy sarkofag, jak w Czarnobylu i trzymać ruską zarazę bezpiecznie daleko od nas. Smrodu onuc u nas nie potrzebujemy.

Rosjanie musieli by najpierw dorosnąć do cywilizacji, do tego jednak daleko. Na razie fiaskiem skończyła się jedna z najśmielszych ostatnio moskiewskich inicjatyw - eksperyment z pierwszą w 80-letniej historii metra moskiewskiego toaletą w stołecznej kolei podziemnej - czyt. dalej: http://wyborcza.pl/1,75399,19191098,fiasko-moskiewskiej-slawojki-w-metrze-za-potrzeba-nie-pojdziesz.html

Czy ktoś rozsądny jest w stanie przestraszyć się oparowego straszenia Rosją, która dąży do wywołania III-ej Wojny Światowej? - Chyba nie. Zakończony właśnie Szczyt NATO w Warszawie pokazał Rosjanom, ale i nam, że jesteśmy silni, zwarci i gotowi. A jak Rosjanie zaczną, to będzie to "bój ich ostatni".

Tak więc Ryszardzie, próżne twe strachy, próżne zawodzenia, to co było "już se ne wrati" - "ruskij mir" pozostanie tylko snem tępego kacapa i prędzej zobaczymy Batalion Azow na Placu Czerwonym niż III-cią Wojnę Światową u nas.

A teraz Rysiu, zamiast siać panikę w myśl ruskich wytycznych zajmij się lepiej zapewnieniem bytu swoim dzieciom, bo kopiejki za trollowanie to za dużo aby umrzeć i za mało aby przeżyć!    

8 komentarze:

 1. Trzecia wojna światowa. Jaki jest scenariusz biblijny?
  Współczesny świat faktycznie nieuchronnie zmierza w kierunku globalnego konfliktu. Prawdą jest też to, że będzie to konflikt nuklearny. Potwierdza to analiza biblijna. Przypomnę tu fragment wizji z VI wieku p.n.e. (Daniela 10:1). "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem" (Daniela 11:28,29a). Powrót Rosji w tym kontekście oznacza rozpad UE i NATO. Dzięki temu wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i bazy rosyjskie powrócą tam, gdzie wcześniej stacjonowały.

  "I [król północy] wkroczy na południe [to wejście może być związane z odmrożeniem konfliktu pomiędzy Gruzją i jej zbuntowanymi regionami. Rosja byłaby znów zmuszona do interwencji], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [teraz - Ukraina], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie tym razem zaatakują, bez względu na to kto będzie ich prezydentem. Brytyjczycy na początku nie nie będą chcieli dołączyć do Amerykanów] i będzie utrapiony [to oznacza tu załamanie nerwowe] i zawróci" (Daniela 11:29b,30a).

  Ta wojna rozpocznie się od konfliktu etnicznego. Jezus zapowiedział: "Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi", podobnie jak w 2008, a potem...

  Mojżesz pisał: "I okręty od strony Kittim [z Zachodu (US Navy)] i utrapią Aszszura [Rosję] i utrapią Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone" (Liczb 24:24). Ta armada po wystrzeleniu rakiet z głowicami jądrowymi, nie powróci już do domu. Druga strona także użyje "wielkiego miecza" (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8).

  W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).

  Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie komentowana. Ponieważ zawiera wiele szczegółów, osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 12:10).

  OdpowiedzUsuń
 2. Pan Ryszard jedzie Wyspianskim
  "miales,chamie,zloty rog,
  miales,chamie,czapke z pior:(to o sytuacji za komuny)
  czapke wicher niesie,
  rog huka po lesie(to o terazniejszosci czyli Polska w UE i NATO)
  ostal ci sie ino sznur
  ostal ci sie ino sznur(konkluzja i perspektywa na przyszlosc)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ryszard Opara całkiem zgłupiał

  OdpowiedzUsuń


 4. henryk-sikora 4 lata temu

  Oceniono 27 razy 21

  Napisałem poniżej w komentarzu, że Ryszard Opara to oszust i podtrzymuje!!! Zachęcam Cię Rysiu do oskarżenia mnie, spotkajmy się w Sądzie. Chętnie opowiem w Sądzie jak oszukałeś mnie Rysiu w 1991 roku na 2300AUD. Z prawnego punktu widzenia to oszustwo się przedawniło prawdopodobnie, ale nie w mojej pamięci! Chętnie opowiem o tych i innych szczegółach, w tym również Twojej PRL-owskiej przeszłości. Poproszę, abyś zeznał pod przysięgą w Sądzie czy byłeś wysłany do Australii przez PRL-owski wywiad wojskowy czy nie. Opowiem o wielu innych Twoich świństwach, które zostaną potwierdzone przez licznych świadków. Będziesz miał również okazję opowiedzieć przed polskim Sądem dlaczego tak nagle i niespodziewanie uciekałeś z Polski w pierwszej połowie ubiegłej dekady. Zachęcam Cię więc do oskarżenia mnie za naruszenie Twojego "dobrego imienia":). Więc proszę Cię Ryszardzie, "prawdziwy" Polaku od siedmiu boleści, spotkajmy się w Sądzie w Warszawie..

  OdpowiedzUsuń
 5. http://ryfinski.blog.pl/tag/ryszard-opara/

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlaczego kanciarze mające się za geniuszy są tępi (a pewnie nawet tego nie widzą)? Z dedykacją dla megalomańskich Ryśków :)

  Brak samokrytyki to dowód na nieaktywną część mózgu.

  Badania naukowców z uniwersytetu w Teksasie wykazały, że mózgi ludzi, którzy mają o sobie zbyt dobre mniemanie i uważają się za lepszych od innych, pracują nie do końca prawidłowo - donosi RMF FM.
  Różowe okulary, przez które wielu patrzy na siebie, uwidaczniają się podczas badania skanerem do rezonansu magnetycznego.

  U przepełnionych pychą odkryto nawet czterokrotnie mniejszą aktywność w obszarze kory przedczołowej mózgu. Tymczasem to właśnie ten rejon odpowiada za rozumowanie, planowanie, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Jedyną szansą dla Polaków i Słowian – aby przeżyć, zachować tożsamość, czy nam się to podoba czy też nie - jest schować się pod parasol Rosji. Tym bardziej, że wbrew pozorom ideologii i historii - Rosja potrzebuje silnej Polski - jako partnera w rozgrywce o hegemonię światową. O inny NWO.
  Proponuję:
  Stworzyć organizację i struktury – wspierające działania Rosji, w walce o nowy (ale inny) porządek świata.

  Ryszard Opara"

  OdpowiedzUsuń
 8. oto z kim się kuma to całe nacjo-bolszewickie towarzycho:
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/132603,falanga-u-rajzera-w-parku-skaryszewskim-przeciwko-nato
  wielbicielom bolszewickiej rewolty noworosyjskiej nie przeszkadza nawet faszystowska falanga za to wszystkich Ukraińców mają za nazistów. ale czego oczekiwać po zidiociałych wariatach i zwariowanych idiotach żyjących nienawiścią i propagandą?

  OdpowiedzUsuń

.