niedziela, 27 lipca 2014

Neonowe ścierwomedium


Czy można sobie wyobrazić, że ktoś przy zdrowych zmysłach w Polsce będzie popierał terrorystów i zwykłych bandytów mordujących ludność cywilną? Czy można sobie wyobrazić, że znajdą się tacy co będą zachwyceni imperializmem i faszystowską ideologią wrogiego nam państwa? Czy można przypuszczać, że wśród Polaków znajdą się tacy, którzy innym Polakom bedą życzyli jak najgorzej - łącznie z śmiercią? A jednak. Otóż w polskiej blogosferze jest takie miejsce, które ktoś kiedyś nazwał, że jest zaprzedane diabłu. Niewielki niszowy portalik o nazwie Neon24, ma na celu walkę z Polską, polskim Kościołem, polską racją stanu. Za pieniądze z zagranicy. To forpoczta ruskiej agentury wpływu w Polsce.

Kiedyś to był Nowy Ekran. Ponoć prawdziwie prawicowy i jedyny taki bez cenzury. Niestety sukces jakiego ojcem był ówczesny redaktor naczelny Tomek Parol był nie na rękę jego mocodawcom, którzy w upadku tego przedsięwzięcia upatrywali możliwość defraudacji milionów złotych. Ryszard Opara zapoczątkował więc jego pikowanie w dół i pożądaną niszowość. Niezależnych i znanych blogerów pozbyto się w trybie ekspresowym. Głównym cenzorem został Ruszkiewicz do spółki z Wojtasem (który po nocach kasował wpisy blogerów i szykował intrygi). Potem przemianowano go na Neon24. Na przełomie 2013/2014 portal został sprzedany "tajemniczej organizacji".

Wilecki i chłopcy z WSI.

O tym kto zakładał oraz finansował ten postsowiecki agenturalny i już oficjalnie propagandowy prorosyjski załgany portal -- mówi także gen. Marian Zacharski cytując w swojej książce "Rosyjska Ruletka" rozmowę z byłym szefem sowieckich Wojskowych Służb Informacyjnych w PRL-bis Konstantym Malejczykiem":
(...)
"- Likwiduję teraz firmę, którą założyliśmy z Wileckim, Czempińskim i Oparą, żeby wypracować fundusze na kampanię prezydencką Wileckiego. Zatrudniłem się w innej firmie."
(...)
Malejczyk jest wielokrotnie wymieniany w tzw. Raporcie Macierewicza, w kontekście działania na szkodę państwa polskiego oraz osobistego prowadzenia agentury w mediach.
Zob. "Rosyjska Ruletka", wydawnictwo Zysk I S-ka, W-wa 2010, s. 598

Od samego początku było jasne kim jest osoba głównego udziałowca, niejakiego Opary oraz głównego ideologa gen. Wileckiego z jego drużyną z WSI, zorganizowaną w Pro-Milito, a dał temu wyraz ówczesny naczelny Łażący Łazarz, otwierając działalność na tromtadracką nutę inauguracyjnym wywiadem dziękczynnym z ... Wileckim właśnie. 
/ Zob.: http://dziennikarze.neon24.pl/post/579,general-wilecki-obecna-polska-armia-nie-potrafi-nawet-maszerowac

Dzisiaj wchodząc na Neon24 (co szczerze odradzam nie przyzwyczajonym do chamstwa i wyzwisk wrażliwym czytelnikom) możemy się przekonać, że rosyjska agentura robi wszystko, aby stosunki polsko-ukraińskie były jak najgorsze. Nierzadko u niektórych, którzy tam się produkują możemy dostrzeć efekt histerii. Histeria spowodowana zaślepieniem nienawiścią może utrudniać postrzeganie rzeczywistości i rodzić czyny, które bynajmniej nie likwidują jej źródła, lecz wzmagają dramatyczny bieg wypadków. To z pewnością tłumaczy oderwany od rzeczywistości pro-ruski bełkot.

Czas najwyższy zastanowić się nad rosyjskim dążeniem do skłócania Polaków z narodami trzech sąsiadujących byłych republik i chęcią wykorzystania w tym celu banderyzmu. Polacy mają dziś inną postawę niż ich dziadkowie. Dają się wodzić za nos nawet bez stosowania wobec nich bezpośredniego przymusu.

Ilustracją tego smutnego zjawiska jest reakcja na wybuch protestów na Majdanie. Strona rosyjska zaczęła z miejsca stosować dyskredytację przeciwnika, bezczelne ataki i brutalną prymitywną manipulację. Nigdy nie zdobyła się na spokojną polemikę na argumenty lub ocenę co jest faktem, co domysłem, a co myśleniem życzeniowym. Jaka jest więc możliwość znalezienia wspólnego mianownika? W tej sytuacji na razie chyba żadna i to dopiero jest klęska.

Ruchy komunistycznych narodowców z oparowego ścieku z definicji są antypolskie, każdy kto twierdzi inaczej jest kłamcą lub głupcem. Ci, którzy głoszą, że są przede wszystkim anty-żydowskie i anty-amerykańskie, chcą po prostu odwrócić uwagę od ich antypolskości. W pewnym sensie to syndrom wybierania mniejszego zła w stylu znienawidzonego generała, choć faktycznie niczym się od niego nie różnią. On usprawiedliwiał wprowadzenie stanu wojennego groźbą wejścia sowietów i dlatego wolał sam spacyfikować swoich. Dzisiejsi neonowi piewcy bez ogródek mówią o kolaboracji z wrogą Rosją, za cenę zdrady Ojczyzny, tradycji i łacińskiej cywilizacji. Dla nich życie pod ruskim butem jest lepsze od "zgniłego zachodu", który trzeba zniszczyć.

Rosyjski mainstream skupia się prawie wyłącznie na antybanderowskich newsach serwowanych własnym obywatelom, którzy banderowców nienawidzą głównie dlatego, że są antyrosyjscy, nie zaś – tak jak Polacy – dlatego, że mieli z nimi osobiste ludobójcze doświadczenia. Trudno nie odnieść wrażenia, że dla Moskwy ważny jest ciągły sparing z banderyzmem.

Na szczęście mało kto w Polsce bierze owego ustawianego przez Rosję „banderowskiego stracha na wróble” za realnego przeciwnika. 

Oczywiście dopatrywanie się moskiewskiego agenta w każdym, kto ma inną opinię jest niedorzeczne, ale na przykładzie "Neonu" od razu możemy dostrzec różnicę między zdezorientowanym ćwierćinteligentem powtarzającym bez namysłu ruskie kłamstwa a perfidnym manipulantem wciskającym kit według ruskich wytycznych. (zob. więcej: http://www.osw.waw.pl/sites/default/files/anatomia_rosyjskiej_wojny_informacyjnej.pdf)

Raport ABW za 2010 r., jaki przedstawił jej szef Krzysztof Bondaryk, mówiąc o 300 znanych naszym służbom szpiegach funkcjonujących w Polsce, to dopiero wierzchołek góry lodowej. Specjaliści od służb specjalnych podejrzewają, że Polskę oplata sieć agentów, tzw. nielegałów, i może być ich dużo więcej. Najmocniej w Polsce trzyma się, i to od lat, wywiad rosyjski. Jego agenci wywodzący się z KGB i GRU ulokowani mają być we wszystkich najważniejszych urzędach. Najwięcej z nich w Warszawie: w ministerstwach, w Sejmie, a nawet Kancelarii Prezydenta i kancelarii premiera.Rosyjskie służby jako jedne z niewielu na świecie prowadzą wywiad globalny.

- Wiemy o tych, których udało się namierzyć. Pracują oni na placówkach dyplomatycznych, oficjalnie jako przedstawiciele innych krajów. Zwykle znana jest połowa tych, którzy rzeczywiście działają w naszym kraju - mówi gen. Gromosław Czempiński, były szef Urzędu Ochrony Państwa, który napisał książkę o działaniu służb specjalnych polskich i innych wywiadów w Polsce. I dodaje, że nielegałowie to równie dobrze mogą być biznesmeni, zarówno obywatele innych krajów, jak i tacy, którzy posiadają polskie obywatelstwo, sprytnie wtapiając się w społeczeństwo.
/źródło: http://www.polskatimes.pl/artykul/382471,ilu-szpiegow-jest-w-polsce-najmocniej-trzyma-sie-wywiad-rosyjski,id,t.html

Tak, tak - to ten sam generał Czempiński, który zakładał wcześniej z gen. Wileckim i Oparą i innymi chłopcami z WSI ten agenturalny neonowy portal.

W obszarze Neonu24 to zidentyfikowani "biznesmeni" Ryszard Opara i Jarosław Ruszkiewicz.
Ich działaność biznesowa jest podporządkowana nie przynoszeniu korzyści i pomnażaniu kapitału a na wykorzytywaniu medium dla celów propagandowych, poniżej dodatnich wpływów na rachunku zysków i strat.

Neon24 to teraz siedlisko anty-Polaków, najgorszej maści zdrajców i kolaborantów. Oraz polsko- języcznych Rosjan zaangażowanych w wojnę informacyjną. Na bieżąco obrzucających błotem wszystko co polskie i co jest Polską Racją Stanu. 

Cenzura eliminuje każdy przejaw samodzielnego myślenia. Wszystko co jest wbrew wytycznym z Kremla nie ma prawa istnieć. 


Na tym agenturalnym portaliku śmieją się i szydzą z ginących Ukraińców broniących swojej ojczyzny. Polacy wspierający ukraińskie dążenia do demokracji i niepodległości są nazywani żydami, szbesgojami i usraelem. 
Ukraińcy to dla nich "banderowcy", pogardliwie nazywani przez nich "ukrami".

Terroryści przysłani przez Putina na Ukrainę są przez nich nazywani "obrońcami" i "bojownikami". Bandyci zabijający cywilów podejrzewanych o sympatię z legalną władzą w Kijowie i chowającymi się jak szczury po norach i używającymi ludność cywilną a nawet dzieci za żywe tarcze są traktowani jak bohaterowie.

Wielu, wydawało by się Polaków nagle zmieniło orientację na rosyjską. Pochwalają rosyjski imperializm, faszystowska ideologia Dugina jest dla nich panaceum na "jedność Słowian".

Trzeba wyraźnie napisać i napiętnować tą ruską swołocz:
/wymienię tylko tych najważniejszych/

1. Ryszard Opara, który sprzedał ruskiej agenturze wpływu "swój" portal. Ten sprzedajny WSI-ok zamierzał nawet startować kiedyś na urząd prezydenta RP. Niedawno marzyła mu się także ciepła posadka w Brukseli. Pełni na Neonie24 rolę "Naczelnego".
2. Jarosław Ruszkiewicz vel Spirito Libero - od kilku miesięcy "prezes fundacji Nowy Ekran / Neon24", de facto słup, na którego Opara i kolesie przepisali własność, uciekając przed sądem i zapłatą milionów złotych, które są zobowiązani zwrócić polskiemu państwu. Ruszkiewicz to także oficer rosyjskiej agentury wpływu na tym odcinku. Pełni na Neonie24 rolę naczelnego cenzora i dyżurnego chama.
3. Bogusław Jeznach - były agent WSI, obecnie pracujący na zlecenie Kremla. Jego zadaniem jest tłumaczenie na język polski rosyjskich materiałów propagandowych w taki sposób aby manipulować polską opinią publiczną. Czyli manipulacja i dezinformacja.
4. AdNovum - płatny agent Kremla. Opracowuje informacje nadsyłane mu przez rosyjski ośrodek wojny informacyjnej. Jego celem jest przedstawianie informacji tak jakby Polakami byli Rosjanie podzielający rosyjski imperializm i faszym.
5. Krzysztof Wojtas http://1do10.blogspot.com/search?q=wojtas
6. Zawisza Niebieski, wielonikowiec - zakonspirowany agent Kremla, który udaje zainteresowanie "słowiańskimi korzeniami Polski", co dziwnym trafem jest wpisane w wytyczne Kremla.
7. Zygmunt Wrzodak - agent Kremla. Nazwany tak przez Jarosława Kaczyńskiego; czego Wrzodak nigdy nie zdementował.
8. Stanislas Balcerac - ponadprzeciętnie zaangażowany piewca Putina. Nie ustalono jeszcze czy to płatny zadaniowiec.
9. Zygmunt Białashttp://1do10.blogspot.com/2014/05/do-zygmunta-biaasa-i-innych-ruskich.html
10. Ślepa Mańka - płatna agentka Kremla, do czego samam chętnie się przyznaje

Jest tam kilku płatnych trolli, większość posiada wiele nicków.

Są też pożyteczni idioci, którym się wydaje, że powielanie swoich notek na wielu portalach, w tym NE24 przynosi im większą sławę i większy rozgłos. De facto wspaierają tą ruską tubę propagandową.
Z litości nie wymienię ich nazwisk i nicków.

Oto przykład wypowiedzi zdrajcy:
 • @brusek 18:29:34
  Napisz mu, by najemników w tym z Polski publicznie rozwalali, pokazywać ich twarze, dokumenty przed rozwałką i fotografować, filmy kręcić by rodziny wiedziały jakiego skurwysyna miały, a potem do bezimiennego dołu i przesypać wapnem. Pozdrawiam.

Moje zdanie jest takie: ten portal nie powinien istnieć, a osoby lżące Naród Polski, a także nawołujący do waśni na tle rasowym, narodowościowym i reigijnym powinni ponieść odpowiedzialność karną.

Czy polskie służby są ślepe? Nie widzą jaka nienawiścią zieje to miejsce?

Co innego krytyka Tuska, Komorowskiego czy Kaczyńskiego przez zatroskanych polskich obywateli, a co innego lżenie najwyższych władz państwowych i najważniejszych poskich polityków przez ruskie ścierwomedia i płatną ageturę wpływu.

Popatrzcie dalej jak to neonowe bydło sobie używa:


 • @Leniuch 21:24:12
  Następny żydotryzub się pojawił. Co prawda o was i dostawaniu przez was w dupę zabolała? Takich jak ty żydobanderowcu mój śp. Ojciec oficer 27 WDP AK miał ponad setkę na swym osobistym koncie, a ile utylizowano na Jego rozkaz to nie wiem. Poszedł w chuj na wasze żydobanderowskie kłamliwe portale. Zapamiętaj żydobanderowski wszarzu, lub pomiocie rezuna, że U Krainy nigdy nie było i już nigdy nie będzie. A Lwów, Wołyń będzie niebawem należał znowu do Polski. To wasz koniec!!!

@brusek 10:44:13
 • Nie wiem na ile to jest prawda, ale znalazłem notkę że w okrążeniu w Peskach siedzi nie kto inny jak sam "Dima" Jarosz
 • @mania przepraszania 11:02:51
  Zaraz luukne tu i tam w wolnej chwili....
  To byłoby chyba ZBYT PIEKNE by tam "nasz" Jarosz się grzał w tym kociołku....
  Ale wszystko na wojnie jest możliwe!
 • @mania przepraszania 11:02:51
  Siedzi i udzielono gwarancji, że z kociołka już nie wyjdzie. Pojechał jak sypał się parlament by dać swojakom trochę grosza na przetrwanie i wpadł jak śliwka. Pilnuje go Wostok.
 • @brusek 13:17:37
 • Ukraińscy czołgiści jak Jozef Szwejk tną głupa albo po prostu tak już z nimi jest po budowie systemu baszką zwanego. Warto na własne uszy odebrać podsłuchaną rozmowę.I na wojnie bywa wesoło.
  Pozdrawiam.

 • Znowu polscy najemnicy
  Jak podaje przedstawiciel służby prasowej Ługańskiej Samoobrony, w rejonie Lisiczańska po stronie ukraińskiej walczy około 800 polskich najemników
 • @hetman koronny 13:38:31 & @jan 25.07.2014 10:59:46
  1. Mam nadzieję że piekło ich pochłonie
  Widziałem onegdaj w jak to nazywam żartobliwie "TV Putin" jak powstańcy o jakiś czas pokazują poskie "trafiejne" paszporty...
  Powinni pokazywać i publikować dokładne zdjęcia i inne dane z tych paszportów!!!!!!!!!!!
  2. jan! Czy mogę skopiować część Twojego posta w celach niekomercyjnych w innej dyskusji?
  3. Z przyczyn technologicznych dzis południowego oraz popołudniowego sprawozdania nie budiet! Możecie liczyc na wieczorno-nocne!
   • Pojawił sie kolejny "patryjota" odważny w gębie po spożyciu.
    Bluzgnął jak pewna śmierdzaca rzecz która wpada do klozetu po zbyt obfitym posiłku.
    ps. Niektórym mało do szczęscia potrzeba, ot kubeł pomyj i zużyty papier toaletowy...
   • @Kula Lis 62 21:36:37
    ty ruski cwelu każdy kto walczy z moskalem jest dla mnie przyjacielem,a twojemu ub-eckiemu tatusiowi przewielebny kutas na ryj ha ha
   • @mania przepraszania 21:42:26
    błyszczysz,bolszewiku jak ten stolec o ktorym żes pierdnął...
   • @Leniuch 21:37:33
    Psi synu końskim Kusiem między oczy chędożony! Bękarcie francowatej przechodki! Synu kobylej mineciary, gamratki, pohańskim godmiszem na drugi bok wyjebanej! Wychodź na szable! Jeden na jednego!

   @ninanonimowa 14:29:27
   Dzięki za ten materiał... Brakuje tam tylko paczek Hostii (po Przemienieniu) do zagryzania zamiast czipsów do piwa i butelek wina po Przemienieniu.
   To chyba, niestety, musi pierdyknąc...
 • Dima poszukiwany!
 • Hieroj Samostijnej, Dima Jarosz znalazł się na międzynarodowej liście poszukiwanych przez Interpol.
  Ciekawe, czy wyłowią go z kociołka, gdzie ponoć jest podgotowywany razem ze swoimi chłapcami.
 • @brusek 14:49:55
  Jak syn Aleksandr Turczinowa, 21-letni Kiriłł otrzymał wezwanie do wojskowej komendy uzupełnień w ramach powszechnej mobilizacji, która została ogłoszona na Ukrainie. Jego matka w czwartek, 24 lipca w wojskowej komendzie uzupełnień mówiła, że syn powinien służyć, niech idzie.
  Ojciec Kiriłła postanowił zorientować się w sytuacji. Przewodniczący Najwyższej Rad Aleksandr Turczinow nie robił ceremonii z pracownikami wojskowej komendy uzupełnień i zwolnił ich z pracy. Uwaza się że zwolnieni zostali dwaj pracownicy.
  Mama go chyba mniej kocha:)
 • @brusek 14:01:05
  Wystawa paszportów to przedni pomysł. Najlepiej w zestawieniu z żywym bądź martwym s...synem. Jak im to przekazać?
 • @AdamPL 15:55:23
  Własnie juz jestem i pisze list do gościa ksywa "inzynier" co jest na filmie i który chyba kręcił film...
  Podał telefon i mejla...

  Chyba że ktos tez jeszcze napisze?
  pzdr
 • @brusek 18:29:34
  Napisz mu, by najemników w tym z Polski publicznie rozwalali, pokazywać ich twarze, dokumenty przed rozwałką i fotografować, filmy kręcić by rodziny wiedziały jakiego skurwysyna miały, a potem do bezimiennego dołu i przesypać wapnem. Pozdrawiam.
 • @brusek 18:29:34
  Brusek: Ps. No i jeszcze zastosować metody CIA, by wydobyć z nich publicznie kto ich tam na bandyterkę, dokonywanie zbrodni na innym narodzie posłał. Niech Polacy i rodziny wiedzą do kogo o odszkodowanie się zwrócić i kogo potem jak nadejdzie ku temu czas a nadejdzie powiesić lub osadzić na ostrym palu z sękami. Te 800 POlaków powinno spocząć na wieki tam gdzie pojechali/ich wysłano.
 • @Kula Lis 62 19:01:57
  Popieram w 100%, sam bym tak napisał ale nie przykładałem się do nauki j. rosyjskiego, czego szczerze żałuję. Pokazywać pyski, dokumenty i upubliczniać zeznania. Niech najemne ścierwo wie, co je czeka.
 • @wiesiek44 20:00:50
 • Napisalem, może odpisze?
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  25.07.2014 
  PIĄTEK wieczór

  Od wczoraj było mniej wieści z frontu – pewnie dużo się działo, nikt nie miał czasu pisać „wspomnień i sprawozdań, a może cenzura wojenna i tajemnica wojskowa zadziałały – w końcu wróg też umie czytać i wyciągać wnioski….
  Ale już „sprawozdaję”

  Opłot o tym jak zestrzeliwuje się „Suszki”


  Świeżynka całkiem odlotowa! Ukry sami walczą ze sobą????????????

  Pyrrusowe zwyciesto Ukrów – zdobyli ponownie Lisiczańsk – informacje w linku.
  Skrótowo – batalion Donbas prawie w rozwałce, 

  Powstańcy przygotowują kontrofensywę na Lisiczańsk

  W rejonie Lisiczańska wojuje 800 polskich najemników!!!
  Proszę ich nie nazywać „polskimi żołnierzami”!!! To są NAJEMNICY bez prawa powrotu do kraju! Jeżeli ktoś by z Noworosji mógł zdobyć zdjęcia tych kreatur, najlepiej zdobyć też ich paszporty i zdjęcia podesłać to można by to rozpowszechnić!!!

  Kolejny niechlubny „polski wkład” w te wojnę


  Lisiczańsk – zabity przedwczoraj został dowódca Kirowogradskiego Batalionu

  Opowieści żołnierskie /wzięty do niewoli mówi/ - „z całego oddziału tylko ja ocalałem

  Moździerze ukrów znów nakierowane na Rosję – spadło 55 pocisków, zniszczono 4 domy / teraz podali że 6

  Walą także w grupę śledczą

  Pani lotnik-banderówka Sawczenko posiedzi jeszcze do 30 sierpnia

  Sawczenko jak zwiała do Rosji to mieszkała tam 2 tygodnie

  Na wniosek Noworosji – info sprzed tygodnia – odpowiednia agenda ONZ miała się zając stosowaniem zakazanej amunicji i bomb. Teraz Rosja swoim kanałem będzie robić raban

  Info od mieszkańców – ukry się przegrupowują w rejonie Kurachowa

  „Sztirlic” – taka ksywa – przyjechał z Niemiec wspomóc powstańców!

  DNR – specjalny medal „Za obronę Słowiańska”

  Wczoraj pod Debalcewo rozwalono „blokpost” i daw Kamazy – poległo 60 szt.

  Analiza po angielsku napisana – „sygnały agonii kijowskiego reżimu

  Policzono agentów Putina!!!!! Jest PROBLEM!!!! Wyszło aż 7 milionów!!!!

  MSW Ukrów VS lider Sprawiedliwa Rosja / za wspomaganie materialne Donbasu/

  Piekny tytuł: „królik ofiarny uciekł z ołtarza”

  Pani poseł Wierchowej Rady Inna Bogosłowska napisala na blogu że premier i szef rady kłamią itd… Warto przeczytać…

  Dalej o naćpanych, ale w Pentagonie. Radza ukrom czyli chochłom jak najlepiej umierać!!!

  Tym razem ćpają Ukry. Twierdza że Rosja przygotowuje terrorystyczne akcje na Ukrainie. Ale prywatnie mówiąc to jest możliwe – tzn – Ukrom może wpaść do głowy np. „ładny” wybuch w metrze w Kijowie albo coś innego a spektakularnego i obwinienie o to „ruskich”

  Oni naprawdę ćpają zdrowo! Kijów policzył że za dobę ostatnią zgineło 13 ukraińskich zołnierzy i 14 cywilów – przez ile trzeba to mnożyć????

  Interpol poszukuje niejakiego Dimitra Jarosza. Ktokolwiek wie jak go dorwac to może dostarczyć do Interpolu jego samego lub jakąś częśc ciała /do rozpoznania by była!!/

  A wiewiórki z ADNOVUM donoszą że wzmiankowany wyżej Dima miał dośc jałowej dyskusji w dniu wczorajszym w Radzie, wpadł do banku, wziął parę walizek banknotów i pojechał wesprzeć moralnie i materialnie swoich chłopców z batalionu „Donbas”. Niestety, czasem pech ludzi prześladuje, a może w końcu sprawiedliwość ich dosięga, no i razem z tymi swoimi gołąbkami pokoju wpadł w zasadzkę! Wiadomośc się potwierdza ale na razie szukam odpowiednich linków. Chłopcy Rzeźnicy razem ze swym mentorem i sponsorem SA w okrążeniu i chyba z niego nie wyjdą!!!!!

  Telefoniczni /na razie/ partyzanci działają! W siedmiu miejscach Kijowa szukano bomb!
  A mieszkańcy Europy nie chcą Ukrainy, Mołdawii i Gruzji!

  Dalekie okolice? Kameron chce sankcji? Straci BP i Shell!!!!!

  Bliższe okolice.
  Mołdawia przygotowuje się do wojny z Rosją!
 • @Kula Lis 62 19:01:57
  Zły pomysł.
  Propagandowo samobójczy.
  Wystawa paszportów i publikacja nazwisk, tudzież padłych w walce, jak najbardziej.
  Czy są to Polacy, czy mają tylko polskie paszporty.
  Przecież pobanderowskie bydło, którego w Polsce dość, zapewne wybrało się mordować na Dzikie Pola, a nie przypuszczali, że sami staną się zwierzyną.

  Podobnie mogli tam udać się ci innej narodowości w ramach wspierania ziomali.
 • @AlexSailor 22:32:45
  Wiesz, od dawna chodzi mi po głowie że to jest zmyłka. Szczególnie po informacji że jest tam ich 800 sztuk!!!!
  Aż 800 po tylu dniach ciężkich walk?
  Przyszło mi do głowy że na polskich paszportach moga byc ci z CIA i US Army..
  .


 • Palik ci wystrugamy i osadzimy, by cały majdan miał nowego "heroja". I pamiętaj, zużyty papier toaletowy wrzuca się do toalety, a nie do śmieci. Ale, co taki leniuch może wiedzieć. Czekamy na kolejne wpisy. "Szo" dalej?


  Czerwona zaraza prędzej czy późnej musała swom łapami przechwycić NE

  • Coraz więcej będzie szczekania o żydzie alboPalik ci wystrugamy i osadzimy, by cały majdan miał nowego "heroja". 
   I pamiętaj, zużyty papier toaletowy wrzuca się do toalety, a nie do śmieci.
   Ale, co taki leniuch może wiedzieć. Czekamy na kolejne wpisy. "Szo" dalej?
    JKM.
   Coraz więcej będzie o 
   solidarności społecznej, 
   pomaganiu, 
   wspieraniu, 
   ratowaniu, 
   regulowaniu, 
   zapobieganiu, 
   aż pewnego dnia zwykły człowiek się obudzi i popatrzy i się zastanowi, że jak to się stało, że państwo zbankrutowało, stracił oszczędności, perspektywy na emeryturę, pracy brak, na ulicy zamordyzm lub anarchia i do tego Arabowie nadchodzą.
   Ja jeszcze chwilę zostanę, ale stwierdzam, że lepszy jest Onet.
  • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:29:09
   Nie muszę.
   I mam nadzieję, że ktokolwiek będzie twoim pracodawcą dostrzeże zniszczenie które wdrażasz.
   Jakbym był właścicielem tego portalu to byś wyleciał na zbity pysk
   .
   • Przekroczył pan wszelkie możliwe bariery
    Na NEon24 promujemy dyskusję a nie ubliżanie. Póki co, siedzi pan w "oślej ławce".
    Proszę się nie skarżyć, inni mają gorzej.

   @NUS 10:56:24
   Pokazać ci chuja? Celowo przez tłumacza wam napisałem by do waszych żydowskich, szabesgojskich łbów dotarło.
  • @NUS 10:56:24
   Polska będzie silna gdy pogoni żydowskich przybłędów: chazarię i szabesgojów służących im, takich jak ty i thule, bez tego ni rusz.

  Po II wojnie Stalin ustalił granice i one do dziś obowiązują, na mapie Stalina nie było państwa Ukrainy, Białorusi, Rosji, etc, był ZSRR stworzony z państw i nacji! Państwem i trzonem ZSRR była Rosja, państwem była Gruzja, Łotwa, Litwa ale nigdy Białoruś i nigdy Ukraina! Więc w oparciu o jakie prawo Ukraina domaga się poszanowania ich granic? Jakich granic? W roku 1991 ustalili z Rosją i Białorusią, wyjście ze struktur ZSRR i ustalili sobie granice, nas nikt nie pytał o zdanie, nie pytał, czy zgadzamy się by Ukraińcy zatrzymali nasze kresy jako swoje ziemie! A zajmują nasze ziemie, od wieków nasze! Więc dywagacje co jest ukraińskie są dywagacjami durni, nic nie jest ukraińskie, nic nie jest białoruskie, jest albo polskie, albo rosyjskie, albo litewskie. Amen! 

  @brusek 22:36:29
 • To że mają polskie obywatelstwo poświadczone polskimi dokumentami o niczym nie świadczy. Podejrzewam że w większości są to potomkowie tych z "Akcji Wisła"...
 • @mania przepraszania 23:15:56
  wydaje mi sie, ze owych 800 "Polakow" walczacych z urkami moze byc faktycznie Usmanami lub innymi wyslannikami Usraela ( tymi z prywatnej wiadomej formacji chociazby ). Poniewaz oficjalnie Usrael nie bierze udzialu w wojnie na Ukrainie - o co za kazdym razem "gromi" "interweniujaca " Rosje NA PEWNO jego ludzie nie maja ze soba hamerykanskich papierow. Moga za to miec falszywe polskie paszporty czy inne szmaty - bowiem i tak polski nierzad nie zaprzeczy, lecz przytaknie wszystkiemu co mu nakaza z Waszyngtonu !
  Tak wiec nalezaloby z tymi "Polakami" probowac porozmawiac po polsku. Jestem prawie pewna, ze jest to dla nich jezyk tak obcy jak i ukrainski !
 • Witam ponownie
  Jak widzę, z informacji z ostatnich dni sytuacja powstańców od strony strategicznej jest coraz gorsza

  Poraża też skala tej mobilizacji (nie wiem czemu nikt nie zwrócił na to uwagi?). 800 tysięcy!!!?? Takiego czegoś nie było na świecie od czasów IIwś !!!, nawet u Saddama w ostatniej wojnie z ussa. Po co im aż tylu ludzi? Przecież obecnie już mają ponad 10-krotną przewagę liczebną czego efekty widać, pomimo bohaterskiej postawy i dobrej organizacji u powstańców. Czyżby faktycznie szykowało się coś naprawdę dużego??
  Mam nadzieję, że to jednak efekty paniki, bajzlu i wewnętrznych rozgrywek wśród głęboko jak widać pogubionego "rządu" w Kijowie
 • Mołdawski polityk uważa, że kraj przygotowują do wojny z Rosją w koalicji z USA i Ukrainą.
  Mołdawski polityk uważa, że kraj przygotowują do wojny z Rosją w koalicji z USA i Ukrainą.

  Stany Zjednoczone przeszły do aktywnej fazy przygotowywania do wojny przeciwko Rosji. Taką opinię wypowiedział przedstawiciel socjaldemokratycznej partii Mołdawii Wiktor Szelin, zaznaczywszy, że oficerowie oficerowie sił zbrojnych USA są ciągle w Mołdawii i mołdawscy żołnierze przygotowują się do działań bojowych.

  Mołdawia oskarża Rosję o rażącym naruszeniu suwerenności.Oświadczył o tym prezydent Mołdawii Nikołaju Timofti w czasie spotkania w Kiszyniowie z grupą Parlamentarnego zgromadzenia NATO Hugha Baily.
  "Obecność na terytorium Republiki Mołdowa 14 - ej armii rosyjskiej bez zgody na to konstytucyjnych władz kraju staje się rażącym pogwałcenie neutralności Mołdawii. Swoimi działaniami Rosja nie wykonuje porozumienia Stambulskiego spotkania na szczycie OBSIe 1999 roku o wyprowadzeniu rosyjskich wojsk i uzbrojenia z Mołdawii ", - oświadczył Timofti.
 • @AlexSailor 22:37:47
  Och, chyba muszę odpowiedzieć więcej niż jednym zdaniem...
  Pierwsza możliwość - sa to najemnicy tylko posiadający polskie paszporty - i nie bedziemy wnikać w ich obywatelstwo. Możemy natomiast w tym przypadku zastanowić się nad rolą naszego rządu - bo wydawani fałszywych paszportów w takiej wojnie jest i nielegalne i nieetyczne... 
  Aby bardziej dosadnie nie skomentować...
  Druga mozliwość - są to faktycznie osoby urodzone w Polsce. 
  Tu mamy dwie możliwości - sa to obywatele Polski narodowości ukraińsko-banderowskiej.
  Lub autentyczni Polacy - albo zarobkowo wyjeżdżający na takie wojny, np. byli żołnierze, albo "delegowani" tam przez polski rząd nasi żołnierze pod przykrywka najemnictwa...
  W każdym z przypadków ci ludzie pojechali tam na własną odpowiedzialność. I w każdym przypadku nie należy ich bronić. Oni hańbią imię polskiego obywatela i polskiego żołnierza!
  Co do "wyciągania żywcem"...
  Czy jeżeli Polak zostanie złapany w Tajlandii na przemycie narkotyków - za co jak wiadomo grozi nieodwołalny wyrok śmierci - to mamy pisać listy protestacyjne czy ze wstydem sie schować pod stół?
  Jeżeli np. w Niemczech zostanie złapana szajka brutalnych bandytów z naszymi paszportami, albo grupka "tylko" kradnąca samochody czy okradająca kościoły to tez mamy na siłę ich bronić i "wyciągać" z więzienia?
  Na pewno sa osoby które w innych krajach wchodza w konflikt z tamtejszym prawem, nawet nieświadomie. I niewątpliwie takie osoby powinny mieć pomoc konsularną i prawną - bez względu na zbrodnię jaką popełnili lub jaka im się przypisuje...
  Ale "najemnictwa" poza oficjalnym minimum ustawowej i humanitarnej pomocy prawnej - bym nie bronił i szat nie rozdzierał

  Na razie wszystko plotki...
 • @xes23 00:21:52
  Dla mnie te 800 tysięcy to tez jakiś "odlot" szaleńca
  Nie przychodzi mi nic do głowy jak to logicznie tłumaczyć...
 • @brusek 08:29:26

  Widziałem na pasku "TV PUTIN" że eksperci MAK-u uczestniczący w pracach przy odczytywaniu skrzynek komentują że wszystko jest okej, czyli że prace trwają, sa jakieś małe zniszczenia mechaniczne ale bez wpływu na utratę informacji..

  Mapka


  Cały dzień wczorajszy trwały w
  alki w kotle przy rosyjskiej granicy:

  Dziś w nocy. Donieck (Mandrykino) Rzeźnicy znów leja fosfor z nieba

  Likwidacja kotła wczoraj. Wszystko co zostało z 72-giej brygady
  Nad Donieckiem zestrzelono drona ukrów


  Napiszali tak jak niżej – czyli podają adres na jaki można wysyłać zdjęcia, filmy i informacje pomocne do prowadzenia kanału oraz którymi chcielibyście się podzielić:
  Если вы переживаете за дело Новороссии и у Вас есть видеоматериалы или аудиозаписи, которыми Вы бы хотели поделиться со всем миром, высылайте нам на адрес iaNovorossia@yandex.ru. На этот же адрес можно высылать текстовую информацию по всему, что происходит в этом регионе Русского Мира..
  Видеоматериалы командой нашего портала переводятся на основные европейские языки. Помогая работе нашего видеоканала, Вы помогаете доносить правду о Новороссии всему миру.

  Noworosja krzepnie – bo biurokracja wszystko przetrwa!

  A szczury zaczynają się zagryzać!

  Jak nie zostać Ukrem

  Jeszcze raz o mediach ukrów. Według jednych , oficjalnych to żadni Ukraińcy nie uciekają do Rosji. są to sami Rosjanie!

  O 250 australijskich zołnierzach którzy w celach wiadomych /niewiadomych (niepotrzebne skreślić ) przyjada na Ukrainę

  Coś dla egzorcystów: „Wierchowa Rada – gniazdo diabła!!!!!!!!”
 • Prezent z Ługańska
  Przedstawicielom OBWE wręczono zakrwawioną dziecięcą zabawkę, do przekazania wnukowi Patroszenki. Niech się pobawi i pomyśli jakiego ma wspaniałego dziadzia zbrodniarza.

  • @Leniuch 21:53:46
   Ty żydobanderowski skurwysynu, po takich jak ty moi przodkowie na konia wsiadali, mieliśmy majątek na Wołyniu, wy mogliście u nas tylko świnie pasać, to był szczyt waszej kariery, no i batogiem od czasu do czasu w łeb dostawaliście, jak zaczynaliście się stawiać. Widzę, że za mało waszej żydobanderowskiej swołoczy 27 WDP AK razem z mym Ojcem wybiła, a wybijano was od 15 roku życia wzwyż złapanych z bronią, siekierą, piłą, czy widłami, bo plugastwo się rozpleniło. Będzie okazja was banderowcy utylizować gdy ten czas rozprawy z wami nadejdzie, a nadejdzie. Gdybym cię skurwysyn ie banderowski spotkał w realu to już byś nie żył.


  skurwysynie banderowski, ja bym cię osobiście nie bił, gównem rąk się nie brudzi, kazał bym cię obić tak, że już nigdy byś nie był w stanie pisać. Ja mieszkam w Polsce ty skurwysynu synu capa i kozy. Dobrze radzi brusek: wlać benzyny w gardło i dać ci papierosa.

  Od dawna powtarzam że oni stracili rozum
  To jest małpa z atomową brzytwą w ręku na środku deptaka wśród tłumu spacerowiczów...
  Jak uzasadnić wczorajsze - ponawiane ataki - katiuszami na zakład przemysłowy na którego terenie jest tyle amoniaku że w razie rozszczelnienia instalacji nie przeżyje nikt od Europy środkowej po Kazachstan!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jak dla mnie to jest małpa z brzytwą którą trzeba NATYCHMIAST zastrzelić!!!!!
 • Propaganda paranoji w pseudopolskich łżemendiach.
  Na końcu może okazać sie że tak naprawdę Awakow to podwładny Striełkowa-Girkina i tajną linią otrzymuje "prikazy" od samego Putina. Paranoja to mało powiedziane...
 • 800 tys Do czego tak naprawdę przygotowuje się kijowski rząd?
  "ludzie nie zdają sobie sprawy z powagi obecnej sytuacji, zaś polską racją będzie tu wyjście z niej bez szwanku."
  nasi szanowni obywatele między wódką i zakąską wołąją bić kacapów, zabić Putina, i będzie spokój.
  Im się wydaje, że polska wieś pozostanie spokojna.
  Tymczasem oznaki zbiorowego szaleństwa czasów ostatecznych pojawiają się nie tylko na Ukrainie. We wrocku porwali człowieka i obcinali mu sekatorem palce, wyrywali zęby obcęgami do gwoździ, policja wpadła do szpitala i zastrzeliła pacjenta, który uciekł do piwnicy, inni okarżają policję o zabicie kolegi, samochody coraz częściej jeżdżą po ludziach.
  A w polityce ? "przywódcy" już całkiem odlecieli. PiS chce uchwały sejmu o ruskiej winie w zestrzeleniu samolotu, prokuratura przeszukuje biura poselskie, media ujadają chórem, Sikorski robi już laskę codziennie.
  Czy w ogóle jeszcze na polskiej ziemi mieszka wystarczająca liczba ludzi, którzy chcą utrzymania polskiego państwa ?
  Czy nie nadejdzie taki moment, w którym wszyscy skoczymy sobie do gardeł?

Wiesz, coraz czarniej to widzę... Codziennie powtarzam znajomym informacje z frontu i wieszcze wojnę -
ludzie zaczynają mnie unikać... To jest jakaś zbiorowa paranoja - ja chyba śnię...

Jest mała nadzieja że społeczeństwo Ukrainy się przebudzi...
Szczególnie że ich działania wskazują na to że są NIENORMALNI - to znaczy że są NIEPRZEWIDYWALNI!!!!!
PS co do łyskacza - mozemy wypić po lampce! A resztę skrzynki daj temu co dokładnie opisze...

Nieoficjalny (????) hymn Noworosji „Serce słowianki”
Czyli „nasze” „Rozszumiały się wierzby płaczące”, która to pieśń jest modyfikacją „Słowianek”

Linkują Tuska a mnie się nóż otwiera w kieszeni

I piszą że „to koniec normalizacji stosunków z Polską

Szczury niby uciekają z okrętu i gryzą się wzajemnie – ale jeszcze kąsają! (czyli otwarcie sezonu polowań na merów miast)

Minister Zdrowia Ukrainy radzi: „żołnierzu! Lecz się sam!”

Ukraiński faszyzm nie jest uleczalny!!!!

Kobiety proszą Poroszenkę na kolanach
 • PILNE! Szykowane prowokacje i zamachy.
  "Rząd" w Kijowie zamierza przeprowadzić w najbliższych dniach serię prowokacji i zamachów terrorystycznych, które mają na celu konsolidację władzy, oskarżenie Noworosji i Moskwy o terroryzm i w maksymalnym scenariuszu wprowadzenie kontyngentu sił NATO (ponoć rządy w Polsce i Litwie przebierają już nogami).
  Ukrom pali się grunt pod nogami, więc podpalą cały kraj.
 • Gorąco na Bukowinie
  Mieszkańcy dziesiątków wsi na Bukowinie protestują "jesteśmy Rumunami", "chcemy do Rosji". 
  Czyżby mieszkańcy Bukowiny chcieli powrócić do macierzy?

Zestrzelenie Boeinga nie przyniosło przełomu. Można liczyć się z następnymi aktami terroryzmu. Spodziewać się można zamachu na jakąś ważną osobę. 
(Ja tam bym wysłał Kaczyńskiego, ale to nie jest zbyt poważny polityk; w ogóle nasi to teraz trzecia liga. Czyli mógłby to być np. Kerry, albo np. Hollande - ten jest dobry, bo zgrany we Francji, to można by go poświęcić.) Na kogo postawić?Po sieci chodzą rozmowy, że następna prowokacja na Ukrainie będzie aktem terrorystycznym na jądrowym obiekcie (to jest w elektrowni atomowej).
(...) nikt się nie sprzeciwia nie przeszkadza w ogóle. Mieszkańcy, oczywiście, nie są brani pod uwagę. Do jasności Ukraina nie ma możliwości, aby zbudować sarkofag, jeśli coś się zdarzy,podobnego poziomu co Czarnobyl. Chociaż, oczywiście, do zbierania Untermensch wschód ramach tego celu, będą w stanie natychmiast i nie zapyta. Od innej strony,
zapytają o babło(pieniądze-szmal) na "likwidację awarii" przy nastraszonej Europie. I będą rąbać tę forse w Kijowie - w sytuacji, kiedy w kraju dupa, przypaść do takiego ożywczego źródła pieniędzy warto, za takie Kałomojszy całą Ruinę wysadzą, bo inaczej co tam jakaś elektrownia atomowa.

 • //wreszcie najliczniejsi i najważniejsi ze wszystkich Żydzi//
  Jews in Ukrainian Government/Politics, 1991-2014

  Maksym Burbak
  Yevgeny Chervonenko
  Mykhailo Dobkin
  Oleksandr Feldman
  Volodymyr Groysman
  Gennady Kernes
  Ihor Kolomoyskyi
  Stepan Kubiv
  Serhiy Kvit
  Victor Medvedchuk
  Yuriy Prodan
  Ostap Semerak
  Oleksandr Shlapak
  Hryhoriy Surkis
  Jan Tabachnyk
  Serhiy Taruta
  Oleksandr Turchynov
  Yulia Tymoshenko
  Arseniy Yatsenyuk
  Vitaly Yarema
  Yukhym Zvyahilsky

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Jews in Ukrainian Business, 1991-2014

  Leonard Blavatnik
  Henadiy Boholiubov
  Dmytro Firtash
  Yuriy Ivanyushchenko
  Vasily Khmelnitsky
  Andrei Klyamko
  Andriy Klyuyev
  Serhiy Klyuyev
  Ihor Kolomoyskyi
  Semion Mogilevich
  Vadim Novinsky
  Viktor Pinchuk
  Petro Poroshenko
  Vadim Rabinovich
  Eduard Shifrin
  Hryhoriy Surkis
  Serhiy Taruta
 • @Arjanek 06:32:14
  Dobry spis żydów ukraińskich. Przejrzę przed pisaniem notki o Ukrainie. Podam Panu i Czytelnikom przy okazji "Listę żydów w zniewalanej Polsce"

Żydostwo jest wszędzie, ...są we wszystkich partiach i organizacjach na lewicy i na prawicy, są na wszystkich szczeblach administracji państwowej, są w Rządzie i Sejmie, ...jako "euro-deputowani", są w organizacjach 'pozarządowych' i fundacjach, są bardzo licznie w Kościele Katolickim i w Episkopacie Polski, są w kadrach Wojska Polskiego, są w policji i sądownictwie, są we wszystkich mediach - po lewej i po prawej stronie, ...

anty-polscy, anty-narodowi, anty-patriotyczni, anty-chrześcijańscy i anty-katoliccy, ...specjaliści od liberalizmu, tolerancji, ekumenizmu, kosmopolityzmu i internacjonalizmu, aborcji, seksualizmu, pederastii i rewolucji obyczajowej, ...politolodzy, socjolodzy, filozofi, psycholodzy, pisarze, poloniści, i aktorzy, piosenkarze ..."artyści" ...indoktrynują, dezinformują, wyszydzają, fałszują, ośmieszają,
zażydzają, kreują 'polską kulturę', prawodawstwo, literaturę, film i rozrywkę, ...kreują 'polską' rzeczywistość, ...kreują światopogląd ...zniewolonego, zżydzonego i bez ojczyzny... głupca XXI wieku.

W każdym kraju, w każdym narodzie, gdzie się osiedli to żmijowe plemię, przybłędy, poprzez rozluźnienie obyczajów, liberalizm i tolerancję, wyszydzanie i ośmieszanie historii, tradycji, obyczajów i kultury gospodarzy, odcinają naród od jego korzeni, eksterminując - poprzez ludobójstwo - intelektualne, narodowe i patriotyczne elity, pozbawiają Naród autorytetu i przywództwa, a następnie poprzez postępującą indoktrynację, korupcję i agenturalizm, oraz wywołanie sztucznego kryzysu władzy, doprowają gospodarzy do biedy, nędzy i ubóstwa, rezygnacji i rozpaczy, obce przybłędy ubezwłasnowalniają obywateli w ich własnym kraju - własnej Ojczyźnie, przy jednoczesnym tłumieniu i niszczeniu wszelkich form krytyki, obrony i prób odsłaniania i dekonspiracji ich niszczycielskich działań - poprzez zaciekły i nienawistny atak i zaszufladkowanie jako "antysemityzm", "faszyzm", "nazizm", "rasizm" i "fobie";

sami,
uzurpując sobie i dla siebie władzę, obnoszą się i afiszują swoją "polskością" i "szlachectwem" - uzurpując sobie i nazywając się elitami przez siebie zniewalanego, zarażonego trądem tzw. "judeochrześcijaństwa", "ekumenii", "liberalizmu" i "tolerancji", ...i nic nieświadomego i bezgłowego Narodu Polskiego.
"
Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!

Polska ...podzielona na mniejszą część narodu, nosicieli tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej i polskiej cywilizacji, druga część to ogłupione hasłami pacyfistycznymi i socjalnymi, tzw. "judeochrześcijaństwem", "ekumenizmem" , "liberalizmem" , "tolerancją" , "feminizmem" , większa część ludności, składająca się ze zlewicowanych, zkomunizowanych i zżydzonych przeciwników polskiego duchownego i religijnego dziedzictwa (to m.in. wszelkiej maści antyklerykałowie, przeciwnicy i wrogowie Kościoła Katolickiego, masoni, ateiści, sceptycy, gnostycy, i tzw. racjonaliści) i agresywnych mniejszości, głównie żydostwa i mniejszości niemieckiej i zniemczonej.

Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne", partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne" miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią

34 komentarze:

 1. Radze autorowi mniej nerwow zato wiecej dzialan na policje do prokuratora niech aresztuja oszustow!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłem przed chwilą na neon. SL dostał szału. Tak trzymać.

  OdpowiedzUsuń
 3. @Wszyscy
  Proszę spojrzeć jak kompromitujące fakty znikają z sieci http://info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/ryszard+opara

  OdpowiedzUsuń
 4. Internet pamięta. Wychowany na trylogii kocha Polskę .Jak każdy wielki patriota , jaki ucieka z kraju aby lepiej żyć , i na Polskę reagować na dystans , co Polsce ten Opara poświęcił , uciekł jak szczur z tonącego okrętu z Polski, teraz wielki milioner ma coś do powiedzenia . Jak wszyscy wielcy patrioci chcieli by pouczać tych nie patriotów co nastawiali dupę do bicia za Polskę, wskazywać jak mają żyć. Opara wychowanek PRL-u wiedzę uzyskał za PRL-owskie pieniądze , na studia dostał się dzięki punktom za pochodzenie, wtedy nie był patriotą , brał wszystko co mu dawał PRL nie odrzucił niczego komunistycznego. To jest prawdziwy patriota jak wszyscy podający się za wielkich patriotów jak Zawisza, Kaczyński, Kobylański , ten swój Patriotyzm wyrażają pragnieniem rządzenia władzy , nie zaś dobrem Kraju. Opara biznesmen wraca do kraju aby za grosze kupuje 10% zadłużonego elektrimu , próbuje się prawować ,potem ucieka powrotnie do Australii i msci się na Polsce za nie udaną lichwę. Patriota psia mać !

  OdpowiedzUsuń
 5. ?
  Tak tylko zajrzałem do żydobanderowskiego chuja z hasbary.

  Przyszedłem, zobaczyłem.
  I prawie się nie porzygałem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Banderowiec? Żydowina? Pajac!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hłe hłe hłe. Esencja ruskiej propagandy to epitety z braku argumentów?

   Usuń
 7. Czytam Neon24.Wiarygodne wiadomości,podparte linkami i filmami.Tylko oni przedstawiają prawdziwy obraz tego co się dzieje na wschodzie Ukrainy.Wszystkie polskie media(może za wyjątkiem Kresów.pl)powtarzają wyłącznie kijowską propagandę.Mam 65l i doskonale pamiętam czasy komuny ale takiego zeszmacenia mediów nawet wtedy nie było.Odnośnie początku waszego artykułu.Przecież to armia ukraińska morduje cywilną ludność.A kim są: Swoboda i Prawy Sektor jak nie faszystowskimi partiami,-wyznawcami banderyzmu.A jeśli są na wschodzie polscy najemnicy i mają krew na rękach:to kula w łeb!Wiadomo że na Ukrainie mieszają Jankesi i rękoma głupich Ukraińców chcą osłabić Rosję.Jeśli prowadzący Neon24 są prorosyjscy,to wy jesteście cholernie proukraińscy.A ja nigdy nie zapomnę:365-ciu sposobów mordowania Lachów!Hańba Ukraini-rezunom smert!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powtarzasz argumenty ruskiej propagandy zamiast samodzielnie myśleć. Piszesz, że armia ukraińska morduje ludność cywilną - a kto każe terrorystom zasłaniać się nimi jak żywymi tarczami? Te zbrodnie obciążają bezpośrednio Putlera, bo to on rozpętał tą wojnę napadając na niepodległy kraj - Ukrainę. Cały czas Rosja okupuje Krym. Mam nadzieję, że jak Ukraina upora się z ruskimi bandami na wschodzie to wyzwolą Krym. A potem pogonią kacapów aż do Moskwy. Dobrze żeby Polacy byli wtedy razem z Ukraińcami.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. Pelna zgoda! Ten oszalały atak to dowód na skutecznosc i prawdziwośc portalu Neon 24. Tak trzymac panowie . Musi być mocna medialna siła niwelująca spustoszenia dokonywane przez polskojęzyczne żydomedia.

   Usuń
 8. Ten rzekomy plagiat, to interpretacja Ruszkiewicza, który z nic nieznaczącej pomyłki zrobił larum. Za on on jest zwykłym złodziejem i plagiatorem, do czego sam się przyznał: http://1do10.blogspot.com/2014/05/ruszkiewicz-p

  OdpowiedzUsuń
 9. Mind Service.Zarzucacie mi że powtarzam ruską propagandę.Obecnie największą,wielopoziomową i wielopiętrową propagandę uprawia Kijów.Walenie Gradami po dzielnicach mieszkalnych.szpitalach,szkołach,cerkwiach i zakładach pracy,tłumaczycie żywymi tarczami.Jesteście żałośni i beznadziejni.Próba odbicia Krymu przez jankesów(bo przecież nie przez "herojów"z widłami i siekierami)skończy się tym że odparujecie a ja razem z wami.I nie licz na to że Polacy staną u boku potomków,swoich morderców!Coraz bardziej utwierdzam się w tym przeświadczeniu,że jesteście pogrobowcami głównych aktorów akcji "Wisła'.Zakładowy przewwodn.NSZZ Solidarność w l 80-81.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chetnie ci odpowiem, bo widze, ze potrafisz dyskutowac kulturalnie, w przeciwienstwie do wulgarnych prymitywnych ruskich trolli typu Ruszkiewicz.

   A wiec jak mozesz sie nie zgadzac, ze powtarzasz ruska propagande. Jest jej kilka cech, niezwkle precyzyjnie ja okreslajacych. Odsylam do artykulow na ten temat, ktore sa na 1do10.blogspot.com.

   Ukrainska propaganda z tego co wiem nie istnieje w takiej formie jak rosyjska. Podczas, gdy ta ruska propaganda ma na celu manipulacje, dezinformacje i podaje najczesciej zmyslone fakty, to ukrainski osrodek ds informacji skupia sie na informowaniu jak jest.

   Rosyjska propaganda jest prymitywna i dlatego latwo ja zidentyfikowac co do intencji i jest dla wiekszosci odbiorcow malo przekonujaca.

   W ciągu ostatnich miesięcy rosyjskie media wielokrotnie były przyłapywane na manipulacjach i szerzeniu kłamstw. Zdjęcia z wojny w Czeczenii publikowano jako obrazy z Ukrainy, zamiast rzeczywistych uczestników wydarzeń występowali aktorzy, których w różnych reportażach przedstawiano innymi nazwiskami i miejscami pochodzenia.

   Rzeczywiscie rosyjska kampania medialna wywarła istotny wpływ nie tylko na Ukrainie, ale na całym obszarze postradzieckim. Według sondażu niezależnego białoruskiego ośrodka NISEPI ponad 62 proc. Białorusinów uważa rosyjską okupację Krymu za akt dziejowej sprawiedliwości i powrót ziem rosyjskich do macierzy, a 65,5 proc. uważa wydarzenia na terenie Ługańska i Doniecka za protest przeciw nielegalnej władzy.

   - To w dużej mierze wynik rosyjskiej propagandy. W białoruskich mediach Ukrainie poświęcano niewiele uwagi, więc społeczeństwo czerpało wiedzę z telewizji rosyjskiej - powiedział białoruski socjolog Aleksander Sasnou z NISEPI.

   Także w Mołdawii - zgodnie z badaniami Instytutu Polityki Publicznej - ponad 50 proc. obywateli uważa, że przyłączenie Krymu do Rosji było dobrowolną decyzją mieszkańców półwyspu.

   Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,16280711,Szlaban_dla_kremlowskiej_propagandy__Moldawia_zakazuje.html#ixzz38xAcc0KF

   Dziwisz sie i twierdzisz, ze Ukraina nie da rady wyzwolic Krymu spod rosyjskiej okupacji? - Nie byl bym tego taki pewien. Narazie widac, ze Putler ponosi same porazki. Jego plan podboju Ukrainy albo chociaz wzniecenia powstania na obszarach Donbasu, gdzie ludnosci rosyjsko-jezycznej jest ok 30 proc.nie znalazla poparcia i obecnie prowokatorzy, dywersanci i terrorysci, ktorzy przybyli tam z Rosji ponosza ciezkie straty i cofaja sie do miejsc mocno zurbanizowanych, gdzie zaslaniaja sie cywilami jako zywymi tarczami. Jednak jesli Putler nic nie robi ich los jest przesadzony.

   Co do twoich "argumentow" - "banderowcy", "potomkowie akcji Wisla", ta sa one nieskuteczne. Prawie wszyscy Polacy potepiaja zbrodnie ukrainskich nacjonalistow i rosyjskich faszystow na ludnosci polskiej na Wolyniu podczas II Wojsny swiatowej, ale dzisiaj nikt rozumny nie wiaze tych tragicznych wydarzen z obywatelami Ukrainy a nawet tamtejszej partii Prawy Sektor, ktory zdobyl zreszta nikly procent poparcia podczas ostatnich wyborow.

   Probujesz straszyc nas Polakow zaglada atomowa? To wiedz, ze jesli Putler zdecyduje sie na uzycie broni atomowej to spotka sie z taka sama odpowiedzia. I najwieksze miasta Rosji wraz z Moskwa przestana istniec. Radze zapoznac sie z planami NATO w tym wzgledzie, bo podobnie jak Rosja uwazamy ze lokalna wojna nuklearna jest do wygrania. Efektem tego bedzie to ze Rosja przestanie istniec.

   Wzniecenie wojny konwencjonalnej z NATO przez Putlera (do czego widac on sie sklania) skonczy sie jeszcze bardziej tragicznie dla Rosji. Mam nadzieje, ze Rosjanie wkrotce przejrza i odsuna szalenca od wladzy. Uratuja w ten sposob przede wszystkim Rosje, ktora moze byc i powinna czescia cywilizowanego swiata.

   Usuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrz co Nathanel pisze.

   NE przeskoczył w górę faktycznie. Jest teraz juz tu: Poland - 2,518 choć niedawno stał ponad 3 tys miejsc niżej ale przed rozwałką byl w trzeciej setce. Trzeba o tym pamiętać.

   Trzeci obieg jest tu : Poland - 2,363 ciągle ciutkę wyżej choć niedawno dystans był dość duży.

   Natomiast Niepoprawni drepczą systematycznie w dół : Poland - 4,735 choć niedawno stali najlepiej- ale wykańcza ich jazgot. Jak kto sobie pościele tak się wyśpi. Niedawno Niepoprawni byli z tej trójki najlepsi , nawet po ostatnim przełomie. Szkoda że tak się dzieje bo wielu ludzi, tak jak ja, ma do niego sentyment ( ale czy starczy cierpliwości) . Paru łotrów "nawróconych" na portal potarfi go zniszczyć ( może zostali tam po to skierowani.

   Usuń
 11. Mind Serwis.Kończę tę polemikę,bo nie będę spierał się z kłamcą! Nie musisz mi wazelinować,a więc zaostrzmy lekko ton.Nie wiem kim jesteś:czy Chachłem,czy Polakiem zaczadzonym chachłactwem.Ale do rzeczy.W propagandzie:uczeń wyrażnie przerósł mistrza.W Donbasie Rosjan i Ukraińców jest po połowie,w tym rosyjskojęzycznych 80%.Wiarygodne badania nie potwierdzają upowskiej propagandy,jakoby to rosyjscy partyzanci przebierali się w mundury UPA i mordowali Polaków.A dodawanie jednym tchem jakichś rosyjskich faszystów na tych terenach świadczy o twojej bezczelnej próbie zakłamywania historii.Wybranie spokojnego i wyważonego Poraszenki nie świadczy o nastrojach społecznych.Cały zachód Ukrainy gloryfikuje banderyzm a najgorsze jest to że ten faszystowski kult,jest przenoszony,coraz bardziej na wschód.Wybory parlamentarne,dopiero pokażą,prawdziwe poparcie dla nacjonalistów.Jestem pewien że będzie ono wysokie,szczególnie gdy czyszczenie wschodu z inaczej głosujących,zakończy się:powodzeniem.Naiwny dzieciaku,czy Ty naprawdę wierzysz w ograniczoną wojnę atomową,pomiędzy mocarstwami?Kundelku chachłacki,chciałbyś bezkarnie zutylizować 20 mln.Rosjan?Czy słyszałeś o odwecie "martwej ręki"? Sama flota podwodna FR,zrobi z Usiaków księżyc.Trochę prozy życia na koniec.Tysiące twoich ukochanych hierojek i hieroi zap........la u polskich Panów za grosze przy paskudnych robotach.A my za to utrzymujemy ten banderowski szmatławiec:Nasze Słowo i rozsadniki tego kultu,jakim są ukraińskie szkoły w Polsce.I jeszcze mała zagadka.Kto był największym rogaczem na Samostijnej?Odp.-bohater narodowy i założyciel tego pseudo-państwa:Bohdan Chmielnicki. Hu-rs.

  OdpowiedzUsuń
 12. Mind Serwis! Trochę za ostro? no to łagodniej i merytorycznie.Po kolei
  Rosjan i Ukraińców po połowie.Rosyjskojęzycznych 80%
  Wybory parlamentarne naprawdę pokażą poparcie dla Swobody i Prawego Sektora.
  Nie chwalił bym się chęcią unicestwienia 20mln.Rosjan.
  Ograniczona wojna jądrowa między mocarstwami jest niemożliwa.Tylko totalna.Kto chce tego-łapka w górę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Napisałeś:

  //Mind Serwis.Kończę tę polemikę,bo nie będę spierał. Nie musisz mi wazelinować,a więc zaostrzmy lekko ton.Nie wiem kim jesteś:czy Chachłem,czy Polakiem zaczadzonym chachłactwem.Ale do rzeczy.W propagandzie:uczeń wyrażnie przerósł mistrza.W Donbasie Rosjan i Ukraińców jest po połowie,w tym rosyjskojęzycznych 80%.Wiarygodne badania nie potwierdzają upowskiej propagandy,jakoby to rosyjscy partyzanci przebierali się w mundury UPA i mordowali Polaków.A dodawanie jednym tchem jakichś rosyjskich faszystów na tych terenach świadczy o twojej bezczelnej próbie zakłamywania historii.Wybranie spokojnego i wyważonego Poraszenki nie świadczy o nastrojach społecznych.Cały zachód Ukrainy jest prozachodni a najgorsze jest to że ten kult,jest przenoszony,coraz bardziej na wschód.Wybory parlamentarne,dopiero pokażą,prawdziwe poparcie dla nacjonalistów.Jestem pewien że będzie ono wysokie,szczególnie gdy czyszczenie wschodu z inaczej głosujących,zakończy się:powodzeniem.Naiwny,czy Ty naprawdę wierzysz w ograniczoną wojnę atomową,pomiędzy mocarstwami? Chciałbyś bezkarnie zutylizować 20 mln.Rosjan?Czy słyszałeś o odwecie "martwej ręki"? Sama flota podwodna FR,zrobi z Usiaków księżyc.Trochę prozy życia na koniec.Tysiące twoich ukochanych hierojek i hieroi zap........la u polskich Panów za grosze przy paskudnych robotach.A my za to utrzymujemy: Nasze Słowo i rozsadniki tego kultu,jakim są ukraińskie szkoły w Polsce.I jeszcze mała zagadka.Kto był największym rogaczem na Samostijnej?Odp.-bohater narodowy i założyciel tego pseudo-państwa:Bohdan Chmielnicki. Hu-rs//
  /z komentarza usunięto wulgarne słownictwo

  - Odpowiem ci:
  W Donbasie Rosjan i Ukraińców nie jest po połowie - jak piszesz. Poza tym nawet gdyby ich było nawet 100 percent, to jakoś nie tęsknią za życiem w Rosji. Dywersantów i terrorystów, których przysłał Putin aby wzniecili oni pro-rosyjskie powstanie w celu oderwania tych terenów od Ukrainy i przyłączeniu do Rosji poparła zaledwie garstka (z tego co wiem mniej niż 10 %). Putler poniósł klęskę.

  Czy w czasie II WŚ rosyjscy faszyści przebierali się w mundury UPA, czy nie - nie wiem. Jednak to nie ma żadnego znaczenia dzisiaj. Banderowska zachodnia Ukraina to wymysł ruskiej propagandy, który wogóle nie działa. Poza tym wiedzieć należy że poparcie dla nacjonalistów na Ukrainie jest na poziomie kilku procent.

  Kto chce niby "zutylizować 20 mln Rosjan"? - Powtarzasz jakieś brednie wyssane z palca. Ja wiem, że Rosjanie pod wpływem ruskiej propagandy w to wierzą, ale to nieprawda. Cały świat jedynie nie pochwala w Rosji faszyzmu i imperializmu, jaki teraz tam dominuje. I nikt nie chce napaść na Rosję, tylko to Rosja napada na innych, morduje i okupuje (część Gruzji, Naddniesrze, Krym, Czeczenię), a także sponsoruje ludobójstwo w Syrii. Tak jak pisałem: Rosjanie mają prawo do życia w pokoju w demokracji i wolności. Mogą być częścią cywilizowanego świata. Im prędzej naród Rosyjski to zrozumie i odsunie Putlera od władzy oraz jego faszystowskich doradców pchających ich ku przepaści - tym lepiej.

  Co do ograniczonej wojny atomowej to nie ja w nią wierzę, ale Rosjanie, co zapisali w swojej "doktrynie obronnej" zastrzegając sobie użycie jej jako pierwszym. Tak jak pisałem - nie radzę. Takie awanturnictwo będzie tragiczne dla Wschodniej Europy, ale Rosja przestanie istnieć. Mam nadzieję, że to dotrze do kacapskich łbów i pierwsi tej broni nie użyją.

  Co ma z czym wspólnego Chmielnicki i Ukraińcy pracujący w Polsce nie załapałem po twoich wywodach.

  OdpowiedzUsuń
 14. Mind Service.No i już wiemy z kim mamy do czynienia.Usunięto wulgaryzmy-proszę bardzo.Ale usuwanie lub zamiana słów,czyniąca tekst niespójnym,chaotycznym i niezrozumiałym,to już chwyt poniżej pasa.Pisałem o probanderowskim zachodzie Ukrainy-zamieniono na prozachodni zachód Ukrainy,ośmieszając tym samym wpis.Pisałem o rosyjskich partyzantach,Ty dalej z uporem maniaka używasz określenia:rosyjscy faszyści.Bolszewickich partyzantów nazywasz faszystami.Coś z głową?Na Hałyczynie ,Wołyniu,Podolu działały trzy formacje partyzanckie:polska(AK),ruska i ta trzecia:zwyrodniała,zezwierzęcona,diabelska.I wszyscy wiemy czym się zajmowała!Dość.Dość polemik z obcymi.W tym kraju trzeba odciąć od koryta bandę czworga,bo inaczej zaleje nas dzicz z pn-wschodu,wschodu i pd-wschodu.Tylko JKM lub narodowcy mogą nas uratować,a nie ci co jeżdzili hajlować na majdan! Hurs.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy Panowie w linku płacą podatki w Polsce jak i mają zarejstrowane Blogi w sądach w Polsce?
  http://krs.wyborcza.biz/firma/szczegoly/fundacja-nowy-ekran-410048
  http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/525-25-27-979/kod-pocztowy/02-787/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwię się, że ci Panowie są tacy pewni siebie. Przekręty, gdzie wyślizgano blogerów z kasy, która im się należała bo nabyli udziały. Też przepuścili przez magel miliony złotych, bo Nowy Ekran to była kiedyś pralnia brudnych pieniędzy na ogromną skalę dlatego zmienii nazwę na Neon24 i właściciela na fikcyjne nazwisko. Takie przekręty tylko w Polsce, zwłaszcza jak ma się wejścia w odpowiednich służbach.

   Usuń
  2. prawda to ze opare szuka policja a on sie ukrywa

   Usuń
 16. Pozdrawiam autora portalu i życzę sukcesów.Zapraszam do przemyślenia nazwy nowej domeny(perspektywy) ale dyskretnie aby zarejstrować domenę jako markę towarową...Pozwoliłem sobie na przekaz tej Notki na moich Blogach w Wordpress,Facebook,google.Zmieniłem tylko tytuł na "Bloger o neon24.pl.Fakty czy Fikcja?Cz.1.Interpretację pozostawiam czytelnikom jak i prawnikom z wydziału skarbowego w Polsce.Podobnych portali "kanalizujących" Blogerów w Polsce jest bardzo dużo co mnie osobiście nie zaskakuje.Zaskakuje mnie podawanie fałszywych informacji w notkach redakcyjnych, brak rejestracji w wydziałach skarbowych gdy reklamy są włączone,zaniżanie składek ZUS przez portale , brak rejestracji w sądach(forma dziennika)jak i brak w przypadku portali blogerskich rejestracji domeny jako znaku towarowego w urzędzie patentowym.Nie zaskakuje mnie brak tematów najważniejszych dla Polski jak demografia,Służba Zdrowia,Oświata gdyż prawie wszystkie portale w Polsce są nie tylko kanalizowane ale tworzą alibi i legendy dla sytemu 2014 lub systemu z ex-PRL czy z ex-RWPG.Exodus Polaków z Polski trwa na zachód a nie niestety jak inni oczekują na wschód.....

  OdpowiedzUsuń
 17. Co do Pana Ruszkiewicza.Nie miał pieniędzy aby zainwestować w fundację NowyEkran ale to nie przeszkadzało aby został "honorowym" prezesem Fundacji,odpowiedzialnym przed prawem polskim,co jest wyjątkowo kontraproduktywne dla Fundacji ,która będzie miała problemy nie tylko z inwestorami ale z wiarygodmością prawną w Polsce gdyż ataki Pan Prezesa na Polaków pochodzenia hebrejskiego w Polsce na neon24.pl jak i ataki na Izrael są rejestrowane.ale i analizowane przez prawników.Rozumiem Oparę Ryszarda ale tym razem nie może oczekiwać rabatu czy rozmów z inwestorami,gdyż cały projekt z mową nienawiści na neon24.pl(polskie kobiety "to szmaty,"wywłoki" słowa pana Tonderskiego,na neon24.pl,kolegi Pana Ruszkiewicza z ich innego wspólnego projektu)nie ma szans..pomimo kilku utalentowanych blogerów.Pan Ruszkiewicz wie doskonale że fundacja ma inny charakter prawny i jako prezez zarządu Fundacji NowyEkran ma inne prawne zobowiązania.Z czasem nikt wraz z prokuraturą w Polsce się nie zgodzi na Fundację anty żydowską w Polsce ,anty izraelską w Polsce,potąpiającą Izrael,pomimo tysięcy rakiet wystrzelony przez "Hamas"...Dowody takich prawnych reakcji są w internecie.Dodam:Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości i organizacji pozarządowych rozmawiali jak skutecznie walczyć z mową nienawiści. Edyta Petryna z Prokuratury Generalnej poinformowała, że liczba przestępstw motywowanych nienawiścią na tle rasowym, etnicznym zgłoszonych do prokuratury w ciągu ostatnich 5 lat wzrosła niemal pięciokrotnie.

  Dodam z portalu policja.pl:"Dla potrzeb badania z bazy mowy nienawiści opracowanej przez Fundację "Wiedza Lokalna" wybrano 30 stwierdzeń wrogich wobec sześciu mniejszości (żydowskiej, romskiej, ukraińskiej, afrykańskiej, muzułmańskiej i LGBT). Osoby nieheteroseksualne są mniejszością, do której najczęściej kierowane są treści nienawistne. Cytuję z WIKI:W Polsce znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym, wyznaniowym jest zabronione i karalne na podstawie art. 256 i 257 Kodeksu karnego. Jednak w zależności od stanu faktycznego zachowanie osoby używającej mowy nienawiści może wyczerpywać znamiona przestępstwa, np. z art. 190, 212 lub 216 Kodeksu karnego.Dodam:Koordynatorka Zespołu Monitorowania Rasizmu i Ksenofobii z Departamentu Kontroli, Skarg i Wniosków MSWiA Anna Malmon poinformowała, że wydano 28 wyroków skazujących dotyczących przestępstw z nienawiści..To co teraz proponuje Fundacja NowyEkran z Panem Ruszkiewiczem jako prezesem Fundacji i Zarządu jest już poważnym problemem prawnym.Jego Ruszkiwicza od lat ataki na żydów jak i akcpetacja ataków na katolików w Polsce na neon24.pl stworzyła problem prawny dla Fundacji ale i dla neon24.pl....Pomijam śmieszną blokadę moich tematów przez harcerza z innej epoki propagandowej ze strony Ruszkiwicza.Jego agitacja jest dobra ale kontraproduktywna Całe szczęście że jako infobroker poprosiłem kolegów (dodatkowa specjalizacja)w Polsce o przeanalizowanie firmy,fundacji jak i wtedy portalu nowyekran.pl ,pod patronatem Pana Ryszarda Opary,który oczekiwał inwestycji 250.000 Euro z zaliczką 50.000 Euro w rozmowach prywatnych,które prowadziłem z Panem Oparą przez Skype jak i przez email.Zainwestowałem w domeny,dodatkowe serwery ,wspierałem nowyekran.pl przekonałem inwestorów strategicznych ale po reakcjach redakcji,odpowiedzialnych w tym Pana Ruszkiewicza
  natychmiast rozmowy zostały zawieszone a inwestorów poinformowałem że są inne alternatywy dla inwestycji w Polsce.Sprawdzanie firmy dla inwestorów jest regułą w EU zachodniej.Posiadam oczywiście domeny nowyekran ale brakuje mi czasu.Pomijam w tej chwili inne aspekty przedstawione w tej Notce i komentarzach....Amen....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Redaktorem naczelnym jest tam opara i to on ponosi odpowiedzialność karną w pierwszej kolejności.

   Usuń
 18. do Ruszkiewicza.
  Perspektywa, w której pokazałeś NEon24 jako karawanę podążającą ku ''zwycięstwu prawdy'', nie zważając na ujadanie ''żydowskich kundelków'', jest fałszywa, choć może wygodna.
  Z samego faktu, że neon ma takich wrogów jak Lipski nie wynika, że jest na właściwej ''ścieżce i kursie''. Skoro jesteśmy przy AdNovum, to warto zauważyć, że jego sławne korespondencje wojenne są silnie prorosyjskie, co przypomina entuzjazm karpia dla świąt Bożego Narodzenia. A przecież da się o wojnie pisać obiektywnie. Można też, a nawet trzeba (!) usiłować zrozumieć motywacje rosyjskie.
  U pewnej grupy blogerów sierocą chorobę po związku sowieckim wyrażnie widać, słychać i czuć, a motyw antysyjonistyczny często jest przykrywką prorosyjskości i nie zrozumienia tożsamości i interesów własnego kraju.
  Jestem zwolennikiem wolności słowa i rozumnego rozważania wszystkich opcji w polityce, ale też przede wszystkim patriotyzmu i wyłącznie polskiej perspektywy w odnoszeniu się do spraw dalszych.
  Niektórzy blogerzy powinni odważyć się na pisanie cyrylicą:)))). Żeby wszystko było jasne.

  OdpowiedzUsuń
 19. Spirito Libero za moja krzywde ty nie bedziesz mogl w nocy spac. zebys sie spierdzial dziadu. zebys sie przewrocil i tak lezal. nie umiesz sie przyznac dobledu. nie wiesz jak przeprosic. jestes zwyklym chamem. po ryju

  OdpowiedzUsuń
 20. @Richelieu
  w co Ty grasz? nosisz maski dla nie poznaki..

  Ukrywasz przed wszystkimi swoją rolę w tym bałaganie zwanym Neonem, zowiesz się "wolny", to napisz łaskawie czytelnikom, skąd pieniądze na życie bierzesz, taki z Ciebie wolny zadaniowiec..

  Nie ruszałem Ciebie przez ostatnie pół roku, ponieważ stwierdziłem, że spotkałeś się ze mną i nie potrzebny mi kolejny wróg Neonowy, a że mniej więcej patrzyliśmy w tym samym kierunku, tym bardziej łatwo przyszło pominąć Twoją osobę pod wieloma notkami, gdzie się ośmieszyłeś, czy też potwierdziłeś, że nie jesteś wolny, tylko uzależniony od płatnika.

  Kolejny raz nie wykpisz się brakiem czasu.. odpisanie: "nie mam teraz czasu, później" to jest minuta, a dla mnie przejaw szacunku.

  Czy wiecie, że Wasza neonowa poczta wewnętrzna jest inwigilowana?

  Czy wiecie, że pisząc komentarz, czy też posta, przed opublikowaniem jest to widoczne dla Richelieu i pewnie córeczki generała (z uprawnieniami jest więcej osób)

  Neon jako medium wolne od cenzury, jak dotychczas wyrzucił wielu blogerów, "moderuje"(kasuje) komentarze.. hehe


  Jarek, olałeś kolejny raz moją osobę, straciłem do Ciebie całą sympatię zbudowaną na kawie na mój koszt..
  nadużycie link skomentuj
  wk..ny 25.09.2014 18:27:42

  OdpowiedzUsuń
 21. Gdzie sie miesci ta agentura neon? Podaj adres pojedziemy tam we trzech i zrobimy porzadek.

  OdpowiedzUsuń
 22. Gratuluje jestes slawny szefie. Nina anonimowa - ta pomylona baba z neonu24.ru cie promuje
  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/113535,mind-service-o-neon-24
  Przejdzie teraz na mendolizm chyba.

  OdpowiedzUsuń
 23. Ale tu jebie czosnkiem...
  Uciekam stąd bo komputer prześmierdnie i jeszcze parchatej wszawicy dostanę

  OdpowiedzUsuń
 24. Aż się kuźwa nie chce wierzyć w to co piszecie w komentarzach tu na tym blogu, kuźwa to nie może być "jogurt", nie chce mi się wierzyć, że takie pierdoły mogą pisać dorośli poważni ludzie. Lepiej żeby Polski nie było jakby miała być taka jak wy!!! To jest w mordę już nie obciach to JEST....nie, nie nie Sparta....TO JEST SYF< KIŁA i MOGIŁA! /były bloger Nowego Ekranu/ Lancelot

  OdpowiedzUsuń
 25. www.mpolska24.pl/post/4002/cenzura-na-nowym-ekranie-dzien-gniewu-to-poczatek-polskiej-wiosny-ludow

  OdpowiedzUsuń

.