środa, 30 lipca 2014

Powoli kończy się ukraińska awantura rozpętana przez faszystowską roSSję

 • - Kończy się kompletną porażką faszystowskiej roSSji.

  Na Ukrainie były 3 scenariusze rozwoju sytuacji zakładane przez faszystowską roSSję:

  I. Obsadzenie władz w Kijowie satrapą (Janukowycz), którego zadaniem było doprowadzenie Ukrainy do upadku i całkowitej zależności gospodarczej od Moskwy na wzór Białorusi kołchoźnik Łukaszenko czy Czeczenia, drobny złodziejaszek, przestępca i dresiarz Kadyrow (wykupywanie ziemi biznesu, przez Moskali, całkowite poddaństwo).
  Plan nie wypalił na skutek przebudzenia się społeczeństwa ukraińskiego, powstania i ucieczki Janukowycza.

  II. Drugi plan zakładał sztuczne wywołanie buntu i panicznych nastrojów na wschodniej Ukrainie w stosunku do Kijowa, i oderwanie całej wschodniej jej części i przyłączenie do roSSji. Plan nie wypalił na wskutek ogromnej mobilizacji Ukraińców, determinacji zachodu i słabego oddziaływania ruskiej propagandy.

  III. Plan minimum zakładał ochłapy czyli zajęcie Krymu; a to wcale nie jest przesądzone. Po odparciu faszystów z roSSji w Donbasie Ukraina i zachód skupi się na odzyskaniu Krymu.

  Awantura wywołana przez Putlera i jego faszystowskich doradców skończy się totalną katastrofą dla samej roSSji a przestępca Putin zostanie osądzony przez własny naród i powieszony. Na Kremlu nie ma miejsca dla przegranych.


  /za : kapi 28.07.2014 18:30:241 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

.