sobota, 5 lipca 2014

Egzekucja Ukraińców przez rosyjskich terrorystów na wschodniej Ukrainie

Egzekucja Ukraińców. WIDEO - niezalezna.plTrzech milicjantów ukraińskiej drogówki zostało zabitych, a jeden ciężko ranny w zasadzce w Doniecku - informuje portal kresy24.pl. Atak miał miejsce dwa dni temu, a zbrodnię dokonaną przez rosyjskich terrorystów zarejestrowała kamera zainstalowana w radiowozie.

Zamaskowani bandyci nie mieli litości. Otworzyli ogień z broni maszynowej do milicjantów drogówki, a rannych dobili strzałami w głowę.

za: Kresy.pl

 

A tak rosyjscy terroryści ostrze­la­li ukra­iń­ski śmi­gło­wiec:


2 komentarze:

  1. Bezczelne kacapskie bydło znowu będzie strzelac do ukraińskiego wojska zza pleców cywilów i "płakac" nad ich losem. Po co te putlerowskie skur... potrzebne sa w Doniecku? Kogo oni bronią? Bo prawda jest taka, że gdzie to bydło tam giną ludzie. W Dnietropietrowsku nie ma "obrońców" ludności rosyjskiej i nikt nie ginie. Co wy na to kacapskie szmaciarze siejące putlerowską propagande?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gieroje z FSB jak wygląda wasza skuteczność i wiarygodność.Tysiące dolarów wydane na waszą kulawą propagandę poszły w błoto.Następne tysiące matek i żon będą płakać po poległych.Ten zapyziały skarlały podrzutek wasz wódz Putler znowu was oszukał. Prawdziwa Rosjo kiedy się obudzisz!!!!Ta mała gnida powinna być ROZDEPTANA

      Usuń

.