sobota, 26 lipca 2014

Rosjanie rabują rzeczy należące do pasażerów Boeinga 777. I chwalą się łupem w internecie!

Złodzieje grasujący na miejscu katastrofy pasażerskiego samolotu, zestrzelonego nad Ukrainą przez terrorystów współpracujących z Moskwą, kradną rzeczy należące do ofiar tragedii. Potrafią rabować również takie drobiazgi jak kosmetyki. I nawet z tym się nie kryją. Jedna z hien pochwaliła się łupem w internecie.


Mieszkanka Donbasu zamieściła w sieci kilka zdjęć, na których chwali się tuszem do rzęs ukradzionym z zestrzelonego samolotu malezyjskiego boeinga. Zdjęcia zostały podpisane: „Tusz z Amsterdamu, ale raczej z pola. Rozumiecie.” - pisze portal tvp.info.

Kosmetyki miała otrzymać od kolegi. A siebie nazywa „separatystką”, której „od wszystkiego, co ukraińskie, robi się niedobrze”. Potwierdza, że na miejscu katastrofy rozkradane są przedmioty należące do ofiar.

"Dziewczyna twierdzi, że osobisty bagaż ofiar z malezyjskiego boeinga w znacznej części został splądrowany przez separatystów" - podaje tvp.info.
Jej wpis na Instagramie spotkał się z ostrą krytyką. Złodziejka odpowiedziała w chamski sposób:

„Mogę Ci wysłać bieliznę i fekalia” 

Pod zamieszczonymi zdjęciami wywiązuje się długa i ostra dyskusja. Zdaniem większości internautów zamieszczone zdjęcia to „kiepski żart”. Inni są bardziej dosadni. „Dobrze, że pokładowym jedzeniem się nie żywisz” – pisze jeden z nich. Separatystce puszczają nerwy. Dziewczyna odpowiada, że może wysłać swoim krytykom „bieliznę i fekalia” ofiar. Wkrótce potem kasuje konto na Instagramie. 


źródło: http://www.tvp.info/16187507/tusz-z-amsterdamu-ale-raczej-z-pola-separatystka-chwali-sie-kosmetykami-z-zestrzelonego-boeinga

1 komentarze:

  1. Rozkaz 432:
    „Wszystkim oddziałom podległym Siłom Zbrojnym Donieckiej Republiki Ludowej, samodzielnym wojskowym i dowódcom, którzy znajdowali się w strefie katastrofy samolotu "Boeing 777" malezyjskich linii lotniczych od 18 do 21 lipca 2014 roku i posiadają liczne rzeczy pochodzące z samolotu, do godz. 20, 23 lipca 2014 roku zdać przedmioty do Sztabu Sił Zbrojnych DRL. Cenne przedmioty (zegarki, kolczyki, naszyjniki, inne kosztowności oraz wyroby z drogocennych metali) będą przeznaczone na Fundusz Obrony DRL.”

    OdpowiedzUsuń

.