wtorek, 23 maja 2017

Marek Sawicki: Portal Niepoprawni.pl przestał być portalem patriotycznym

Skomentuję krótko: nie od dzisiaj, ale już bardzo dawno temu Niepoprawni.pl zatracili patriotyczny charakter, dlatego tam przestałem pisać i zaglądać. Ale to nie wszystko - w tym miejscu, od pewnego czasu ma możliwość uprawiania propagandy ruska agentura wpływu. I co więcej wpisy pro- rosyjskich trolli i płatnych agentów Kremla są tam nie tylko tolerowane ale i promowane. Dziwię się, że polskie służby nic z tym nie robią. Obecnie możemy zaobserwować wrogie przejęcie portalu, na co przyzwala jego właściciel. Można chyba wysnuć wniosek, że jest mu to na rękę, już dawno temu dawał sygnały, że chciałby zrobić taką karierę biznesową jak niesławny Opara, który sprzedał dobrze prosperujący kiedyś opiniotwórczy portal Nowy Ekran / Neon24 rosyjskiej agenturze. Nie mój cyrk, nie moje małpy, tylko Polaków szkoda...

Poniżej zamieszczam kopię wspomnianego artykułu blogera Jestem Jaki Jestem wraz z najważniejszymi komentarzami, bo cenzor Gawrion już usuwa poszczególne wpisy i komentarze...
_______________________________________________________


No i stało się faktem! Portal Niepoprawni.pl zatracił cechy portalu patriotycznego! „Patriota” – właściciel tego portalu Gawrion knebluje usta, stosuje kary za próbę obrony dobrego imienia portalu i imienia prawdziwych patriotów tu piszących. A wrogim tu zalogowanym cwaniaczkom z Neonu pozwala wprowadzać chaos, destrukcję i wrogą propagandę, zarazem ich broniąc i chroniąc. Zaś ich działanie nazywa… wymianą poglądów.

Gawrion ma prawo do tego typu działań, bo portal Niepoprawni.pl, a w zasadzie „domena” jest jego własnością. Ale już nie można mówić, że portal jest patriotyczny. Czy taki portal można nazwać jeszcze niepoprawnym politycznie? Stał się zwykłym portalem, gdzie słowa: „dzień dobry”, czy też „ładną mamy pogodę” – uszczęśliwia jego właściciela Gawriona. Bycie patriotą na portalu NP, to teraz tylko banał i slogan. Ja się nie boję że właściciel Gawrion może mnie „skasować” za to, co napisałem.

Służyć Polsce można wszędzie. Co to za portal gdy nie ma tarć i ostrych spięć o poglądy, a jednym wolno więcej, innym mniej? Co takiego ohydnego napisałem, że dwa razy pod rząd zostałem ukarany? Oto te zdania zagrażające godności: „jeszcze ci pejsy wychodzą spod krymki”, „wy towarzysze macie adminów w Moskwie, „ty się nadajesz jako onuca”, „kacapski smród cię zdradza”, „obwieś, ruski kabotyn”. Pytam: – czyjej godności???

Panie Gawrion! – Wprowadził pan zamordyzm, jak Ruszkiewicz na Neonie i chce pan mieć spokój za wszelką cenę. Jak pisałem wcześniej, – ma pan do tego prawo, jako właściciel. Ale to już nie jest portal patriotyczny, tylko zwykły portal naszpikowany agenturą z V kolumny, na którym doktryna homo-sovietikusa zatruwa ten wspaniały niegdyś portal Niepoprawnych, gdzie gnidy nie miały prawa istnieć i funkcjonować tak otwarcie, jak teraz.

Miguel de Cervantes w swojej powieści „Don Kichote z La Manchy” pokazał, co to jest walka z wiatrakami. A takimi rycerzami wierzącymi w swoje ideały i walczącymi o te ideały jesteśmy my – niepoprawni patrioci, którzy walczą z wiatrakiem o nazwie Gawrion, który zaczął ewoluować od patriotycznej moralności w kierunku moralności pani Dulskiej. To zły znak dla tego portalu!

Nadchodzi ten czas, by zejść z barykady, na której Gawrionie wywiesiłeś białą flagę, za cenę swojego świętego spokoju.

Nazywam się Sawicki, a na imię mam Marek. Na portalu Niepoprawni.pl po raz pierwszy zalogowałem się w grudniu 2010 roku, a wtedy portal był prawdziwie patriotyczny. Słowa: Bóg, Honor, Ojczyzna można było wówczas widzieć, słyszeć i… czuć. Już 10 kwietnia 2011 roku, bardzo duża grupa Niepoprawnych zjawiła się na pierwszej rocznicy zamachu smoleńskiego w Warszawie. I ja tam byłem.

Byłeś również i ty Gawrionie oraz wielu, wielu innych Niepoprawnych z banerami i flagami. Tam wówczas osobiście poznałem się z wieloma wspaniałymi Niepoprawnymi – patriotami polskimi. Idąc ulicami, byliśmy dumni maszerując wspólnie z tysiącami podobnych ideowo Polakami, a baner z napisem Niepoprawni widać było z daleka. Polska wtedy budziła się powoli z letargu, a ja byłem wtedy trybikiem w tym „budziku”, który budził społeczeństwo polskie z tego letargu.

Byłem także na demonstracjach w kolejne rocznice zamachu smoleńskiego w Warszawie w 2012 i 2013 roku. Pisałem wtedy pod nickiem Sawicki Marek. Po przejęciu portalu przez ciebie Gawronie – odszedłem z portalu wraz z innymi blogerami, nie wnikając w przyczyny rozłamu i sprawy prawne, które wtedy powstały na linii Gawrion – Hun, Max, Kuki, Smok Gorynycz, bo byłem związany emocjonalnie z tymi, którzy tuż wcześniej odeszli z Niepoprawnych.

Na Niepoprawnych wróciłem 2 lata i 6 miesięcy temu pod nickiem „Jestem jakim jestem”. Nie będę tłumaczył, dlaczego i po co, bo i tak V kolumna tego nie zrozumie.

Na koniec chcę zapytać publikujących i komentujących na tym portalu Użytkowników:
– czy podzielacie moje zdanie, że portal Niepoprawni.pl zatracił cechy portalu patriotycznego z powodu zbyt szerokiego i liberalistycznego, a wręcz libertyńskiego podejścia admina-Gawriona do kilku agentów V kolumny, przy jednoczesnym karaniu tych, którzy dają odpór tymże agentom???

Jako wolny człowiek, i – co prawda – początkujący bloger, choć zaangażowany od prawie 7 lat komentator tak to widzę i takie mam prawo, by tak to przedstawić w swoim artykule na swoim blogu.

Jeśli nie odpowiecie w swych komentarzach, bo nie chcecie się narazić Gawronowi – doskonale to zrozumiem i nie będę miał pretensji, że „nabraliście wody w usta”.

Jestem jakim jestem

P.S.
1. Nie wiem, czy mój artykuł nie spadnie zaraz do piwnicy, jak tylko się ukaże na SG. Powiem szczerze – już nie jestem pewny, co i jak, bo „łaskawca-Gawrion” może znowu wymierzyć kolejną karę, – a tym razem może to być perm-ban.
2. Przepraszam Was, że nie odpowiem na Wasze wszystkie komentarze, ponieważ jako karany – mam tylko 3 komentarze na dobę.

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1540294#comment-1540294
_______________________________________________________

katarzyna.tarnawska - 23 Maja, 2017 - 21:05

Niestety, poprawność polityczna na Niepoprawnych oraz obecność "równych i równiejszych" stawia pod wielkim znakiem zapytania rzeczywistą "orientację" portalu.
Właściciel decyduje, blogerzy - mają - my mamy - wybór. Tendencja promująca pro-rosyjskość to coś, czego nie "trawię". "Prawie" zniknęli Pers i Jsc, za to pojawili się SL i jego akolici.
Wszystkiego najlepszego, ale już beze mnie.

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1540294#comment-1540294
_______________________________________________________

Jozio z Londynu - 23 Maja, 2017 - 22:07

"Jako wolny człowiek, i – co prawda – początkujący bloger, choć zaangażowany od prawie 7 lat komentator tak to widzę i takie mam prawo, by tak to przedstawić w swoim artykule na swoim blogu."
Podpisuje się obiema rękami
"Obawiam" się że ci "patri(di)oci inaczej" lada dzień sami się wykopią
Póki co spokojnie - Damy (im) Rade
ps. Ja już to przerabiałem,
raczej w ilości kar, banów ,etc. to nikt mi nie dorówna :-)))

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1540294#comment-1540294
_______________________________________________________

nie mój cyrk

kontrik - 23 Maja, 2017 - 23:03

skoro nagradza się zawziętego wroga, jednego z największych znanych chamów i zamordystów w necie, to coś wybitnie nie tak. jasne, że wbrew aktywowi i wszelkim zasadom. czy po to broniliśmy np i godności konkretnych osób (nawet na gadaczce- z mojej strony pokpiwanie było zawsze odwetem na czyjeś brzydkie słowa).
po co udawać jakieś ładne zasady? porządnym użytkownikom starczy prośba a nieporządnych...
kacapsko-żydożercze teksty znam i bez stowarzyszania się z takimi w jednym miejscu. nie po to szukałem przyzwoitego portalu.
a sam zakaz wycieczek osobistych nie zadziała, już widziałem takie akcje.
dział naruszeń- pracochłonny. starczy jak najprostszy regulamin i kącik z karami (z gradacją, od ostrzeżeń, przez ograniczniki po bany), przykład persa- ewidentny troll, w końcu zasłużył cudem na... 3 dni bana. a wcześniej choćby tylko mi kilkukrotnie groził śmiercią (za to- tylko ostrzeżenie!). to zabawa? a może wszyscy mają się prowokować i donosić?
te kilkadziesiąt komentów dziennie łatwo ogarniać, ze 2 moderów i klika, by zakryć publicznie krzywdzącą brzydotę. adresat mógłby odkryć. wtedy automat dopuści powiedzmy ze 3 czy 1 koment dziennie, przez powiedzmy tydzień, zależnie od rangi (nowy, karany, recydywa). w recydywie- klik, tresc sie zakrywa, dopuszczony 1 koment czy żaden, czas kary na automacie się wydłuża. i moze blogerzy mogliby zakrywac ale bezstratnie i tak by inni mogli se odkryc dla siebie
„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1540294#comment-1540294
_______________________________________________________

Gawrion
 - 24 Maja, 2017 - 00:38

Portal zatracił cechy portalu patriotycznego bo JJJ i kliku innych lubujących się w zaśmiecaniu portalu, pyskówkach, prowokacjach dostało ostrzeżenia i kary za tego rodzaju twórczość:
  • "ten twój kacapski smród cię zdradza, który idzie za tobą obszczymurku. I nawet przez komputer go czuć."
  • "Ty możesz pochodzić nawet od praszczura i co z tego, już ci pisałem nie ty praszczurze będziesz mnie oceniał gdy dobiegnie mój kres życia. Więc wracaj do Neonowego szamba w kanałach skąd wypełzałeś. I nie kozacz kacapie, bo ci czerep pęknie od wysiłku myślowego, a myślenie zostaw innym, bo to nie twoja specjalizacja."
  • "Tak ty się nadajesz, tylko jako onuca do kacapskiego buta i to tylko szeregowca. Takich obwiesiów jak ty, moi przodkowie po prostu wieszali, ruski kabotynie, a poklask to se zrobisz na Neonie, jak zadowolisz frywolnie trybka czy Alfonsa, jako ." 
  • "Gonić to zawszone UB-eckie bydło z tego portalu";
  • "Sowiecko - UB-ecka "szmato"Kretyna to szukaj obok siebie";
  • "A ja takich szmaciarzy jak ty w szambie zanurzam i patrzę czy jeszcze ta gnida dycha Zawszony ścierwojadzie."
Wstydu trochę... Piękny patriotyzm!

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1540294#comment-1540294
_______________________________________________________

Gawrionie

Jestem jakim jestem - 24 Maja, 2017 - 01:10

Wstyd że staje w obronie Polski, to ty nie wiesz co jest wstyd. Bo tego nie odczułeś na własnej skórze, tak jak ja.
Wstyd bo byłem synem obszarnika ziemskiego i mnie nazywano synem kułaka i zaplutego karła reakcji, w każdej szkole byłem wytykany palcami jako wróg państwa ludowego. Z każdej uczelni mnie rugowali bo byłem wrogiem klasowym.
I ty mi mówisz trochę wstydu. To dzięki takim zwyrodnialcom jak ja, mogłeś spokojnie kończyć studia i doczekać wolnej Polski, bo tacy zwyrodnialcy jak ja nie zapomnieli skąd są ich korzenie i skąd ich Polski ród się wywodzi.
A ja do dziś pluje krwią z odbitych nerek, wątroby i czustki, więc mi nie mów co to wstyd, nie chciałem o tym pisać, ale twój komentarz zmusił mnie do tego.
Jestem jakim jestem

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1540294#comment-1540294
_______________________________________________________

cyborg - 24 Maja, 2017 - 04:27

Złapałem się na tym, że po raz kolejny dałem się wciągnąć w polemikę i napisałem notkę na temat zadany przez dyżurnego rozbijacza portali. Nie lubię zasypywania portali obowiązkowymi komentarzami na wszystkie możliwe tematy. Nie lubię epatować swoją obecnością. Rozumiem Ulę Ujejską. Jak dodać do siebie dwa fakty : uciążliwe tolerowanie obecności ewidentnych, wielokrotnie sprawdzonych trolli i kłopoty z ciągłymi "błędami Drupala" - to wypada zrobić sobie urlop.Mam za sobą kilka "obron portali"! To tak nie działa, jak by się gorącym głowom zdawało. Trolle nie biorą się z powietrza. Portal - jak to z bramami bywa - może być bardziej lub mniej otwarty. Pod szyldem otwartości, zazwyczaj robi się porządki i usuwa "obrońców" zbyt ostro walczących.Była szansa zagospodarować odchodzących z Salonu.
_______________________________________________________

@Katarzyna Tarnawska
jazgdyni - 24 Maja, 2017 - 06:31

Witam Pani Katarzyno i witaj Marku!Tu jest dokładnie to samo, co napisałem Gawrionowi na PW. Niestety - groch o ścianę. Jest on bowiem zaczadzonym zwolennikiem wymyślonej przez siebie polit-poprawności, nie widząc, że może to być element destrukcyjny, który rozsadzi NP.Przykre jest to, że Obywatel G. dokładnie wpisuje się w chwilę, gdy zjednoczone siły kacapstwa,agentury i pospolitych idiotów przypuściły nowy atak, by rozwalić to, co w końcu z takim trudem wywalczyliśmy.Ja nie będę się kopał z koniem. Dlatego zawiesiłem swoją działalność na Niepoprawnych.Powrócę, gdy Duch Święty przywróci Gawrionowi rozum.Zalecana nam bierność, uległość i potulność, to woda na młyn naszych przeciwników. Trzeba ostro walczyć - zawsze wszędzie i na każdy sposób. Także tak, jak to robicie Kasiu, Marku, Józiu i Cybie.A tu moje zdanie:http://naszeblogi.pl/46714-czy-nie-przebrala-sie-miarka (link is external)
Ściskam was wszystkich
Janusz
_______________________________________________________

A ja dziś przeglądnęłam "z grubsza"
katarzyna.tarnawska - 24 Maja, 2017 - 16:27
ewidencję naruszeń - od początku "nowego początku" lub "nowego, gawrionowego porządku".Niestety, nadal odnoszę wrażenie, że są tutaj "równi i równiejsi". Nie będę przeprowadzała szczegółowej analizy ani nawet porównań.Napiszę tylko kilka słów o patriotyzmie. Byli, w czasach II Rzeczypospolitej tacy którzy, oskarżając Marszałka o "prywatę" a raczej prywatne negatywne nastawienie wobec Rosji ("chorobę na Moskala") i inne przewinienia, czy uchybienia, jednak nie zarzucali Mu braku patriotyzmu. Uważając, równocześnie, samych siebie za patriotów. W taki rodzaj "marszałkowskiego patriotyzmu" wpisywał/wpisuje się na tym portalu Jjj czyli Marek (NB - czy pamiętacie "marszałkowską propozycję" Marszałka?). Wielu natomiast blogerów po prostu trollowało/trolluje, absolutnie bez zamysłu patriotycznego. Jedynie dla zaśmiecania, deprecjonowania portalu. Przypomnę choćby kretyńskie, powtarzane z uporem maniaka, ataki Jsc na dr Berczyńskiego. Czy "bezinteresowne" (i kłamliwe) ataki co "poniektórych" na min. Macierewicza. A wreszcie idiotyczne porównywanie Polski z Węgrami, które "umieją" współdziałać z Rosją ("a polscy politycy oczywiście NIE"). Tego rodzaju ataki mogą wynikać albo z głupoty, albo ze złej woli. Jednak dobrej woli trudno się dopatrzeć zwłaszcza u tych, którym "dawał odpór" Marek. Analizy politycznej polskiej sytuacji obecnie robić nie myślę. Jednak ataki na min. Macierewicza są typową "opcją" rosyjską, nie polską. A ogólnie - Rosja nigdy nie liczyła się ze słabymi, uległymi. Trzęsła się - wobec silnych, jak było, do czasu, z Niemcami. Natomiast "rzucała się" - na słabych. Tak było zawsze i nie zmieniło się do teraz.Rozumiem, że wiele jest osób głupich, które nie znając historii - niczego też nie mogły z niej wynieść. Jednak głupcy powinni raczej milczeć, a nie pretendować do rangi blogera. "Si tacuisses..."A dla ewidentnych trolli, zwolenników postawy antypolskiej brak jest miejsca na portalu z założenia patriotycznym. Chyba, że już nie jest to portal patriotyczny. CBDO.
Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie
katarzyna.tarnawska
_______________________________________________________

to wspólna ławka z kacapstwem
kontrik - 24 Maja, 2017 - 18:35
to wspólna ławka z kacapstwem nie ubogaca?czyż drugi neon nie posłuży patriotyzmowi i tej, no wymianie poglądów przeciwko fałszowi?widać nie wierzysz w wyższość ideologii dla przywilejów wrogich nachodźców za to w honor, czyli nawet przesadne reagowanie w imię zasad.myślę, że blogów nie ma co mylić z forami dyskusyjnymi czy otwartym onetowym komentowaniem.jedynymi korzystającymi są dywersanci- katarynki.P.S. interesujące odwołanie do II RP, ta faktycznie mimo gorączki sporów nie siadano z każdym do stołu i potrafiono sobie radzić.
„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin
_______________________________________________________

@ Wszyscy
cyborg - 24 Maja, 2017 - 10:07
Dziś rano ( 24 maja 2017) przelała sie czara goryczy. Przeliczyłem komentarze na niebieskich fiszkach. Na 50 wpisów 26 pochodziło z ławeczki Obywateli PRL. Przerwałem pisanie notki, bo sytuacja dziwnie przypomina mi poprzednie akcje na poprzednich portalach. Szkoda mojego czasu. Nie interesuje mnie opinia tych ludzi.
Bezterminowo zawieszam tutejszą działalność.
_______________________________________________________

"Gonić to zawszone UB-eckie bydło z tego portalu"; "wyoybrazić.ty ucony !!!Z innych pajacu się nabijasz a ty co wiem j.polski nie jest łatwy do opanowania"; "Sowiecko - UB-ecka "szmato"Kretyna to szukaj obok siebie"; "A ja takich szmaciarzy jak ty w szambie zanurzam i patrzę czy jeszcze ta gnida dychaZawszony ścierwojadzie."

Józio z Londynu

0 komentarze:

Prześlij komentarz

.