wtorek, 9 czerwca 2015

Płacz neonowych szczurów

Cóż można by tu napisać i jak skomentować ostatnią wielką kompromitację Trybeusa z Kościoła Toruńskiego? Sam się zagonił w sytuację bez wyjścia. Ten wierny ministrant Ojca Rydzyka w pewnym momencie swego życia zdradził i poszedł na służbę jako ruski płatny troll. I tak się zapętlił w swoich krętactwach i oszustwach w kamuflowaniu swojej tożsamości że sam się odkrył i skompromitował. Aferę Trybeusa - tak to nazwijmy wykrył Satyr z Niepoprawnych.pl. - Czapki z głów! Należy mu się uznanie za mrówczą i tytaniczną pracę w złapaniu tego Robercika.


Cóż można do tego dodać? - Chyba tylko to, że bezpośredni przełożony Trybesa - agent Bibrus tak się przejął zdemaskowaniem jego tajnej komórki na NP, że ...zrezygnował z funkcji i ukrył się w ruskiej budzie.

Od tego czasu towarzystwo neonowych szczurów jest pogrążone w ciężkiej rozpaczy. Wyciom i płaczom nie ma końca.
_____________________________

"Twoja siła zaczyna się tam gdzie kończy strach", "Na zgniłym fundamencie nie wybudujesz solidnego domu", "Jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa".
wk..ny
_____________________________

Tutaj można się zapoznać z wydarzeniami poprzedzającymi powyższe wydarzenia. Zaczęło się od desantu ruskich trolli na Niepoprawnych.pl. Pod jednym z nicków o nazwie Wredka ukryli się Astra i SpiritoLibero. Zaczęli jątrzyć i obrażać niepoprawnych blogerów. 

Mind Service: Ruszkiewicz sam się kiedyś przyznał na Salonie24, że jest plagiatorem i kopiuje cudze teksty tak aby wygladało że to on jest autorem. Tutaj notka na ten tamat: http://bitly.pl/237292 

cyborg: -> Wredka : To jakaś nowość ! Facet publikował, rozdział po rozdziale, książkę (antysemicką)objętą prawami autorskimi. Jego "własne" teksty, o ile istnieją, nie są znane szerszej publiczności.

contessa: No proszę jaka wredka obcykana w neŁonie, a dopiero co pytała na NP.PL z głupia frant co to jest ten "neŁon" i kto to Ruszkiewicz... Kiepsko tam szkolą swych agentów - jak dotąd wszyscy nasłani stamtąd na Niepoprawni.pl puszczali farbę... Zresztą... po smrodzie i tak są rozpoznawalni 

Jozio z Londynu: Po raz kolejny widzimy jak łatwo "zniszczyć' blogera czy komentatora. Wystarczy założyc fikcyjne konto zamieścic kilkadziesiąt prowokacyjnych wpisów i cel czyli ukaranie "oponentów" został zrealizowany. za dwie - trzy godziny kolejne wcielenie S.L zarejestruje konto i od nowa to samo. Ilez to juz razy ten schemat sie powtarza, ale odpowiedz szefa jest standartowa czyli nie dać sie prowokować. Skad my (ja) to znamy. W odwodzie maja jeszcze przynajmniej 3 aktywne konta, stąd ide o kolejny zakład że zaraz sie zacznie.

Mind Service: Nie życzę sobie, żeby byle kto mnie obrażał. Zrozumiano? Oczekuję od Administracji że wreszcie zacznie egzekwować naruszenia netykiety i wymierzac sprawiedliwe kary równe dla wszystkich. Nie regulaminu wg własnego widzimisię, bo to jest kpina ze sprawiedliwości. Oczekuję od Administracji, że zacznie reagować na ataki, kłamstwa i manipulacje ruskich płatnych trolli, jeżeli już ich wpuszcza. Dobrze było by poinformować też wszystkich jaki jest tego cel. Bo w obecnym kształcie merytoryczna dyskusja jest właściwie niemożliwa, a odpowiedzi na zaczepki i prostowanie kłamstw nie jest istotą blogowania.

Bibrus: Bibrus nie oczekuje łaski dyskusji z kimkolwiek, kto porusza się w świecie własnych, indoktrynalnych fantazji, zakropionych dużą dawką szowinizmu-wobec odmiennie myślących. Bibrus jest zawsze gotowy na spór w granicach merytoryki i poszanowania zdań odmiennych. Bibrus pozostanie lustrzanym odbiciem każdego, kto próbował lub próbuje, wyjść poza ramy rzeczowej wymiany poglądów. Bibrus nie pozwoli się obrażać i pomawiać.

jazgdyni: Contesso. Ulo, Józiu, marusiu, JJJ, Satyrze, MSie i wszyscy pozostali koledzy. Na skutek akcji trolla Birbusa, i współpracy w tym względzie Gawriona, mam dość szczeniackich zagrań i ogólnej durnoty. My się niewątpliwie spotkamy, jak to mądrzy ludzie mają w zwyczaju. W miejscu, gdzie sami sobie będziemy dekorować pokój i dobierać towarzystwo, a żul nie będzie szczał na dywan. Do zobaczenia

Gawrion: A na czym polegał plan A?

Mind Service: Na tym Gawrion, żebyś w końcu przejrzał na oczy i zobaczył że źle robisz. Żebyś zrozumiał, że istnieje coś takiego jak sprawiedliwość, godność drugiego człowieka, społeczeństwo w wymiarze lokalnym, ludzka solidarność, otwarcie na drugiego człowieka i troska o Polskę. Te wartości są wyższe od koniunkturalizmu, kunktatorstwa, zamordyzmu, relatywizmu, niewolniczej mentalności, manii wielkości i kolaboracji z wrogiem. Niestety straciłem nadzieję, że cokolwiek jest w stanie do Ciebie dotrzeć. Ty jesteś odporny na argumenty, logiczne myślenie i wyciąganie wniosków. Stworzyłeś system który tylko Tobie się podoba. Zapomniałeś nawet zaimplementować mechanizm rozpoznawania swój-obcy. http://tiny.pl/gqfw7 Have nice sunday :)

jazgdyni: Aby być precyzyjnym, musimy umieć odróżnić kretynizm od idiotyzmu, debilizmu i imbecylizmu. Zwykłym ludziom to się zazwyczaj miesza, a to dosyć ważne, czy ma się przed sobą zwykłego matołka, czy może imbecyla. Więc warto sobie raz na zawsze wyjaśnić i zapamiętać, że idiotą jest upośledzony umysłowo w stopniu znaczym – funkcjonalność intelektualna dorosłego człowieka na poziomie 6-ciolatka, Imbecyl – na poziomie 9 roku życia, a debil – poziom dwunastolatka

omilka: Z tymi minusami to ktoś się nieźle bawi, dostałam minus za informacje o małym poparciu dla petycji. Jak można kogos tym urazić?

Jozio z Londynu: >omilka - O jakiej to petycji mowa ?

jazgdyni: Omilko - zostałaś zakwalifikowana. mamy tu takich podstępnych szczurów, którzy kierowani instynktem przynależnym swej rasie, nic nie robią, tylko nagle wpadają na portal i rozdzielają pały wg. tzw. klucza dnia, przysyłanego specjalnym szyfrogramem z Kremla.

jazgdyni: Dobra robota Satyrze - niejakiego Trybeusa i klona JSC mamy z głowy. Tak ich trzeba załatwiać

Verita: Dobra robota satyrze?...Czyżby? Czy to ty usuwasz blogerów z portalu NP? Czy dzieje się to za zgodą Gawriona...czy działacie wspólnie?

Jestem jakim jestem: Trybeus, ty jesteś lepszy od braci Grim, a Lem to mały pikuś przy tobie, co za cudowną bajkową,SF i kryminalną POwieść na pisałeś, na łamach NEonu, na temat NP, po prostu bajer ful, a publika tam komentująca dostała orgazm, a grucha szczególnie, brawo mistrzu trybusie, ha ha ha

jazgdyni: Robercik! Ty minstrant u ojca Rydzyka ??? No, no, no... Patrzcie na studencika. To ci dopiero będzie sensacja. Węgorz dał się w sieć złowić.

jazgdyni: Robercik J-coś tam (a wiadomo kto) nawet roku studiów nie ukończył, bo mu się Przenajświętsza Maria nie podobała. A jej syna Jezusa chciał zrobić Królem Polski... Cuda, cuda...

Jestem jakim jestem: Janusz pachnie mi to trybkiem, i pokazaniem Oparze że desant ma wyniki, he he, gorzej jak Opara się kapnie, że go w bambuko robią, to dopiero pierze poleci1

jazgdyni: Kim jest internauta JSC, który się pojawił po wygranej Dudy? Co go łączy z Trybeusem? Dlaczego Gawrion nie potrafi zidentyfikować kolejnego trolla? Co to jest TOR i Onion? I dlaczego Grucha miał dwóję z polskiego i powtarzał klasę. O tym wkrótce. Sensacyjny materiał.

jazgdyni: trybeus@xxx.xx 03.072014 .....weź nie wycinaj swoich postów, tylko zablokuj trolla...wejdź na PW, kliknij ikonkę "zablokowani" i tam w ramce wpisz SpiritoLibero i wybierz z list tego dziada i kliknij zablokuj użytkownika...ja to zrobiłem 2 godz temu i jest spokój...pozdr ps jak widziałes u mnie zaczeły się jazdy...niepodoba mi się tylko, że Astra go nakręca...nic , póki co nie karmijmy trolla , zlewać i mijać łukiem

jazgdyni: od: Spirito-Libero data: 2014-03-01 10:34:24 Oświadczenie Drodzy przyjaciele!!. To piszę, ja wasz druch i przyjaciel SpiritoLibero. Pan Opara wygnał mnie jak psa, zablokował konto i nie mogę już tutaj pisać. A wszystko za to ze pisałem na jego koncie teksty – aprzeciez on sam mi to zlecił. A teraz jak się zrobiła afera, to próbuje „odwrócić kota ogonem” i się wybielić, że niby mu się na skrzynke włamałem. A to jest kłamstwo. Pomóżcie mi przyjaciele, bo jestem niewinny. Wasz wierny druch i przyjaciel SpiritoLibero

jazgdyni: W szale i totalne konfuzji pluli dzisiaj żółcią na mnie tuzy kacapskiej agentury:onności sam Miszcz Garbaty Nosek - Pomidorowa Grucha, Wyznawca tysiąca religii, w tym toruńskiej, ale go wywalili za złe skłonności Tryb KAWASAKI, łowczynie mężów w sieci - Lotna i Astra, oraz ta, co nie wiem co łowi w pozycji na kolanach, czyli Leberiantaka; Tadman, ale ten bezzębny pętak mógł tylko opluć kolano, bo wyżej nie potrafi i na koniec ten nieszczęsny Bibrus, który już na prawdę odjeżdża. Zaopiekuj się nimi słodki Erosie. Może ochłoną potem.

Jozio z Londynu: Ja tez dziś jestem tam "Gwiazdą" wiesz darmowa reklama to cieszy,a tak serio to od rana miałem czkawke:-))))))) wiem jedno "Pisywanie na NEon-ie to faktycznie masochizm. Zostało tam już tylko kilka osób , które obwąchują się jak kundle i merdają ogonami.Poza tym ukazujące się tam prosowieckie teksty czynią z nich sekciarzy tak, że wstyd się tam pokazywać.Widze, że każdy kto ma chociaż trochę inne od nich poglądy już to towarzystwo opuścił". Januszu to juz ostatni wpis o nich - THE END
_____________________________

To nie żydzi, klerycy, kosmici i cykliści są powodem obecnej sytuacji, to Wy Polacy zagubieni w megalomani, nie potrafiący zjednoczyć się ponad podziałami.

Szkada mi życia na użeranie się z Wami najmądrzejszymi niereformowalnymi...


Jesteście najlepsiejsi, brawo, wygraliście... kiście się dalej w tym Swym sosie grafomaństwa przeplatanego dobrym samopoczuciem... ja odpadam, mam inne wartości.


wk..ny


Tutaj zawodzenia Rebeliantki, która zdewociała już chyba do końca...

"stworzenie niezależnego miejsca wolnej wymiany myśli, poglądów, opinii i informacji, do którego nie sięgałyby - wszechogarniające główny nurt polskich mediów informacyjnych - manipulacja, fałsz, kłamstwo i cenzura".

Jednakże na szczególną uwagę zasługuje język inkryminowanej grupy, trudniącej się przede wszystkim stalkingiem wobec innych blogerów.

Gdy wczoraj odszedł z NP Bibrus, uznając, że portal stał się niewiarygodny, wywołało to kolejną falę bluzgów pod jego adresem.

Niejaki Jozio z Londynu napisał z entuzjazmem do blogera jazgdyni:

"Januszu, jedno cieszy - wyrwaliśmy chwasta z korzeniami"


Mind Service: No i poczytał ja, jak ruska trollownia na neonowym szambie wyje do księżyca z rozpaczy. Widać, że Gawrion wziął sobie do serca to co napisałem na moim blogu 1do10.blogspot.com i z czerwoną zarazą zrobił porządek. Będę musiał notkę skorygować, bo już jest nieaktualna. Gawrionie, zwracam honor! Co prawda najpierw ich wpuszczał na NP, ale teraz dzięki błyskotliwej akcji Satyra (chyba) wszyscy agenci zostali wyłapani. Widzisz Wilku na Kacapy, że Satyr to swój chłop? Lepiej się z nim zaprzyjaźnij! Z tego wszystkiego ruski płatny agent Bibrus podkulił ogon i uciekł do budy, he he. A Ruszkiewiczowi pierścień atlantów zaszkodził...

"Bibrus" zawiesza publikacje.
8 Czerwca, 2015 - 21:04
Z uwagi na gwałtowny spadek wiarygodności strony oraz nasilające się bezpodstawne ataki personalne zawieszam publikacje na "NP".
Dziękuję za współpracę wszystkim mądrym, inteligentnym koleżankom i kolegom.
Bibrus.

Jozio z Londynu cytuje dawny wpis Bibrusa: Nigdy dobrowolnie z "NP" nie odejdę i niech to dotrze do każdego parcha, czekającego tylko, by rzucić się do pałowania. Nie dostaniecie tej satysfakcji. Dzięki "Kurnikowi" mogę swobodnie komentować-co chcę i mieć świadomość, że żaden śmieć nie będzie poniżać "Bibrusa". Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/jozio-z-londynu/w-imie-niepoprawnej-solidarnosci To się nazywa wiarygodnoŚĆ, a do tego jeszcze ten atak hakerski, to już naprawdę PEŁNY ODLOT

Bibrus napisał:
Każdy atak hakerski na mój komputer będzie zgłaszany odpowiednim służbom.
Koniec żartów.
Bibrus.


źródła:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

.