sobota, 6 czerwca 2015

W imię niepoprawnej solidarności


Stało się coś bardzo złego. Portal Niepoprawni.pl zboczył w stronę zamordyzmu i ruskiego ścieku.

Ale z drugiej strony, może dobrze się stało. Gawrionowi wreszcie spadła maska i pokazał swoje prawdziwe oblicze. Pytanie tylko o jego motywy?

Pamiętam, jak kiedyś przy okazji promocji jakiejś książki nawoływał do defetyzmu. Potem promował akcję kontroli wyborów, ale wyczuwałem w niej jakąś nieszczerość; no i okazało się jak ta akcja nie przyniosła efektów.

Wpuszczanie ruskich funkcjonariuszy, zapewnianie im bezkarności, dyskryminowanie doskonałego blogera - dziennikarza Mariusza Cysewskiego obnażającego kulisy ruskiej propagandy, zwalczanie patriotycznych blogerów poprzez niesprawiedliwe kary bardzo wyraźnie pokazuje jego prawdziwe intencje. To smutne, że kolejny polski portal na prawicy przestaje spełniać swoją patriotyczną funkcję i na wzór NeOnu24.ru staje się ruską tubą propagandową.

Ale jest też coś więcej - znakomita większość piszących na NP ma to gdzieś. Są albo udają głuchych i ślepych. Widać wyraźnie, że dobro Polski i pomyślność Prawicy mają za nic. Pytałem kiedyś o intencje blogerów i komentatorów; uważam więc że większość z nich pisze tu nie z pobudek patriotycznych ale z powodu możliwości upustu własnych frustracji i fobii.

Najgorsi są tacy "przyjaciele na niby", którzy podobno są z nami a potem okazuje się, że milczą na zło które się dzieje i boją się otworzyć buzię, być może z urojonej obawy że Gawrion ich stąd wyrzuci. To oczywiście jeden z elementów tej kacapskiej mentalności; nie potrafią wyzwolić się z patrzenia oczami niewolnika. To doskonały materiał do zcwelenia. Za jakiś czas będą podobni do Astry i Rebeliantki i będą lizać stopy swojemu oprawcy.

I dlatego Polska ginie. Bo bój o Prawdę przestał się dla takich liczyć. Stawiają na koniunkturalizm, który prędzej czy później skończy się kolaboracją z wrogiem. Będą łudzić się, że ocalą życie, gdy tymczasem ten śmiertelny wróg tylko na to czeka i takich kundli z satysfakcją tego życia pozbawi. Nie ma co ich żałować, bo są żałośni i przegrani na własne życzenie. Tylko problem w tym, że przez takich Polska ginie...

Czas najwyższy przenieść się na jakiś normalny portal, gdzie będzie można kulturalnie i merytorycznie podyskutować. Tylko czy są takie? Są nowoczesne, funkcjonalne i ładne portale, tylko na nich nie ma tego czegoś... nie ma piszących, komentujących i czytelników. Są takie, jak Fronda, Salon24 czy Nasze Blogi, które duszą się z braku wolności...

A może cała ta pisanina to zwykła strata czasu? Efektów zero... Jest tyle ciekawych i pożytecznych rzeczy do zrobienia... Zresztą czytałem niedawno, że blogi takie jak te, które wymieniłem odchodzą powoli do lamusa, jakie są trendy można prześledzić na przykładzie USA. A takie Niepoprawni.pl z tym prehistorycznym i niefunkcjonalnym skryptem długo nie pociągną. Z prostej przyczyny - ze względów technicznych nie nadążają za wyzwaniami współczesności.

Pisał niedawno Marek Lipski (bodaj na NeOnie24.ru) jak jest łatwo założyć portal blogerski. Jego koszty są śmieszne. Tylko skąd wziąć ludzi, którzy zechcą tam pisać? Takie Niepoprawni, Neon24, Salon24 jadą na dawnej popularności i stąd buta takiego Gawriona czy Ruszkiewicza. Im się wydaje, że portal jest ich własnością i mogą robić co chcą. A piszący mają jedynie szansę załapać się jako tryby w tej maszynie w której króluje zamordyzm. Tylko że im się myli skrypt ze społecznością. I dlatego uzurpują sobie prawo ustawiania innych po kątach. Nie tędy droga. Może komuś odpowiada jak dostaje w dupę, bo jest do tego przyzwyczajony? - Mnie to nie odpowiada.

Mogę jedynie żałować, że nie próbowałem dociec wcześniej kto stoi za Gawrionem i kto go wspiera. Kto jest tym adminem, moderatorem, który wybiera notki na górę? Bo są to ludzie o podobnym do niego zakłamaniu. Można powiedzieć nawet szubrawcy, chcący manipulować ludźmi i ich wykorzystywać. Dla takich dyskryminowanie człowieka w tym inwalidy nie jest niczym niezwykłym. A że jest to przestępstwo kryminalne? - Cóż, cel wg nich uświęca środki. Doskonałym przykładem jest tu Wilk na Kacapy. Zaszczuty jak dzikie zwierzę. To, że się komuś naraził jeszcze nie upoważnia do niszczenia człowieka przy pomocy systemu.

Tacy ludzie, kiedy dorwą się do władzy pokazują swoje prawdziwe oblicze. I nieważne czy są z SLD, PO czy PiS - oni są wszędzie. Ich buractwo, cwaniactwo, poczucie bezkarności, relatywizm skutkuje zamordyzmem.

Łatwo takim pisać o własnej godności ale nie chcą dostrzec, że obdzierają z tej godności innych. Problem jest z nimi taki, że ci inni to dla nich nie ludzie im równi. Mają znać miejsce w szeregu. Dobierają więc sobie klakierów, którzy z kolei przyswoili sobie że dupę trzeba trzymać wysoko a głowę nisko. I co ciekawe nie odróżniają wtedy przyjaciół od wrogów.

Krzyż im na drogę. Kolejni ludzie będą za jakiś czas żałować, że popełnili błąd zadając się z nimi. Cóż, życie...

________________________

Poniżej kopia artykułu Józia z Londynu, który Gawrion zablokował i zmanipulował - swój wpis zamieszczony na końcu umieścił na początki i wielokrotnie powielił. Zapewne myślał, ze prawdę można zakrzyczeć, ale grubo się pomylił. Internet będzie już o tym pamiętał...

Ten zmanipulowany przez niego wpis Józia jest tu: http://niepoprawni.pl/blog/jozio-z-londynu/w-imie-niepoprawnej-solidarnosci

.......w imię niepoprawnej solidarności


Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Idee
Chciałbym wszystkim serdecznie podziekować za okazany gest solidarności, tej niepoprawnej solidarności ,wobec jednego z najstarszych portalowym stażem kolegi Marusia. Więz pomiędzy blogerami i komentatorami pokazała tu jedno, jeteśmy w kazdej chwili, w kazdej sytuacji razem - na dobre i na złe. Kazdy z nas ma własny niepowtarzalny charakter, styl, czy sposób postrzegania rzeczywistości, jednak ciężar za to co i jak piszemy spada na każdego z nas indywidualnie, wiedząc że tzw. wolność słowa, czy wyrażanie swoich opini i poglądów obwarwane jest zarówno regulaminem danego portalu jak też zwykłą ludzką przyzwoitościa zwłaszcza w doborze słow i sformułowań.
Nie mnie oceniać czy "przestępstwo" jakiego dopuścił się komentator i czy kara jest adekwatna do przewinienia, a to dlatego że własnie ja jestem niekwestionowanym liderem ewidencji naruszeń i moja ocena byłaby zle odebrana. To że zapadł wyrok jaki zapadł nie zmienia faktu że nie ma jednak zgody na wulgaryzmy i nikt rozsądny z tym polemizować nie będzie. Niemniej jednak pozostaje pytanie co dalej, jak mamy wszyscy reagować na ewidentny wcześniej ustalony atak nie troli, ale naszych byłych kolegów i koleżanek, którzy do dziś nie mogą się pogodzić z faktem że w taki czy inny sposób zmuszone były do odejścia lub tez same porzuciły tu pisanie z uwagi że wiekszośc niepoprawnych nie widzi tu dla nich miejsca w tej naszej niepoprawnej społeczności.
Perfidia jaką stosują, prowokacje i szkalowanie wszystkiego i wszystkich to ich cel, jedni na to nie reagują , inni niestety mają mniej cierpliwości i dają odpór w taki a nie inny sposób. Jak dotąd walka z tym chamstwem jest przegrana, przegrana tylko dlatego że nie ma wsparcia ze strony administracji portalu. Wiele by tu można na ten temat pisać, ale raz jeszcze powtarzam, to nie ja powinienem to zrobić z prostego powodu, moja ocena byłaby pewnie niewiarygodna bo mój sposób walki z "trolami'  jest niezmienny, na chamstwo odpowiadam ich bronią czyli chamstwem. I koło się zamyka. Liczę na to że w toku dyskusji ktoś z Was zaproponuje tu jakieś sensowne rozwiązanie.
Jednocześnie proszę Was abyście nie wyciągali jakichkolwiek jednoznacznych wniosków wobec tych co w ciągu ostatnich 48 godzin pisali. Nie wszyscy wiedzieli o naszym apelu i stąd tez ich wpisy czy komentarze.
Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: 5 Średnio: 3.6 (głosów:10)
googleplus0  0  0  1 

 

@Jozio z Londynu ....


Cześć Józiu.
Wielkie dzięki za wsparcie .
Na Twoje ręce składam podziękowanie Tym, którzy  nie bali się napisać prawdę.
To juz nie jest mój portal. Wygrała opcja Ruszkiewicza i Hadacza.
Jak przyszedłem na Niepoprawnych - prawie pięć lat temu -....nawet nie słyszałem o Gawrionie.
Teraz - dzięki niemu -  już wiem, że trza krzyczeć jak plują w gębę, że pada deszczyk.
A swoją drogą, ciekaw jestem czy ten geniusz sprawiedliwości, zna treści "rewelacji", na swój i Np - temat , wypisywany,
przez ten "milusi "duecik - Astra i Ruszkiewicz - publikowaby na Neonie i Kurniku ?
Słyszałeś aby ten ruski pop , rodem z tajgi  - zaprotestował ?
3maj się !
Marek
Podoba mi się!
5
#1483068

KomentarzeO co chozi z marusiem?
markiza
#1483022


Warto spojrzec na dział naruszeń i wszystko jasne
pozdrawiam
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483024


że kij ma dwa końce.
Zapewne znajdzie się wiele osób, które myślą identycznie jak Ty, ale z ostrzem skierowanym w drugą stronę.
Taki jest świat. Ludzie są różni. Ja byłem tu jednym z pierwszych, na którym zaczęto wieszac psy z powodów wręcz
dziecinnych nie mających zupełnie nic wspólnego z rzeczywistością. Ta strategia nigdy nie przeszła i nie przejdzie.
Nikt nie pozwoli sobie na pomówienia. Moje zdanie jest moim prawem do wyrażania moich wolnych opinii.
Ktokolwiek chce może je wesprzeć lub podważyć, warunkiem jest CYWILIZOWANY sposób dyskusji, merytoryka i
argumentacja a nie rzucanie bezmyślnymi epitetami.
Oczywiście piszący te słowa nie jest święty i potrafi wyciagnąć dłoń do zgody lecz musi to być równoznaczne z dwóch stron.
Wpisu Twojego nie oceniam, zachęcając do powrotu na łono "klubu antypałkarskiego".

Nie podoba mi się!
-6
"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."
#1483025


wiesz gdyby nie to że z pewnego powodu mam dobry humor to odpowziedziałbym ci ........marusiem
eot
Podoba mi się!
7
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483026


Na wyciagnięta dłoń podajecie węża?
To się nie uda, to nie przejdzie.
Sami podkopujecie fundamenty portalu: wciąż wracając do kłótni, pomówień i bezpodstawnego obrażania.
Jeszcze nie zdążyłem wklepać komentarza pod Twoim wpisem a już są pały-gdzie tu sens naprawy gdzie logika pojednania.
Powiem Kwaśniewskim-choć bardzo go nie lubię-..."nie idźcie tą drogą..."
Bez odbioru.
Nie podoba mi się!
-8
"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."
#1483030


Jestes ostatnia osoba która w tym temacie powinna cokolwiek powiedzieć. Pisząc o planowanej prowokacji to kogo mieliśmy na myśli , przypomniec ci twoje komentarze z kurnika. Wiec jedna prośba , nie pisz tu bo naprawde nie tylko ja tego sobie nie życze, i nie pchaj się tam gdzie cię najzwyczajnie nie chcą . Czy dociera to do twojego łba.
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483036


Wiemy kim jest Bibrus, jaki jest i w jakim celu pisze swoje paszkwile i prowokuje. Tolerowanie go tutaj przez Administrację jest wielce niestosowne i wystawia jej jak najgorsze świadectwo. 
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483043


zakłamany faryzeusz?!

Mam zacytować wiadra pomyj, jakie wylewa na obcych portalach na niepoprawnych.pl i tutejszych blogerów, nie omijając Gawriona?
Przypomnieć ci, kto to jest tym Alfonsem von Dupkiem?
Pamiętasz choćby:

Alfonso van Vorden(link is external) •
no...pojechałeś po bandzie("NP")
W Londynie zainstalowałem naszego człowieka wie co ma robić.
Pozdrawiam.


cześć... zainstalowałeś naszego w Londynie, mam nadzieję, że ma Polon :)))))) he he he
...widzę, że Józuś wybiorczo o mnie napisał i nie podał prawdziwej przyczyny mojego odejścia ...nie podał, ze pan Gawrion to kutas, który chce mnie obserwować, a kim ja jestem, żeby mnie jakiś młokos, gołojajec obserwował...nie dam mu satysfakcji...ani jednej odsłony więcej dla tego anonimowego kutasa...pozdrawiam
"Polon" jest za drogi.
To jeńcy są w cenie.
PO-PSL wygnało 3 miliony naszych to teraz jest moda na "czarnego luda" z wiadomego lądu.
Ponoć glejt na 10 tysięcy niewolników już podpisany.
A nasi sprzedawają się za granicą, przecież mogliby tu na miejscu.
Ech, dziwny jest ten świat liberałów-aferałów.
Pozdrawiam.

#1483035


Januszu i pozostali , jego obecność na tym blogu jest kolejnym dowodem na to że wciąganie w "dyskusje" Was wszystkich ma JEDEN i tylko jeden cel , SPROWOKOWAĆ do ostrej wymiany komentarzy by NATYCHMIAST  jak to gumowe ucho zgłosic to do moderacji. Szkoła  T.W Jeznacha robi swoje
Błagam i apeluje nie odpowiadajcie pod żadnym pozorem na jego komentarze , nie dajcie się w to wciągnąć
Podoba mi się!
10
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483038


A POd spodem wilk.
Mnie nie taka gadka, nie rusza.
Jestem jakim jestem
#1483133


"Portal "NP" byłby do odzyskania tanim kosztem ale potrzeba żelaznej woli i zdyscyplinowania co najmniej 6 osób.
Gwarantuję, że po kwartale pracy pod moim kierunkiem "NP" portal znów stałby się niepoprawny.
Tylko czy to ma sens, skoro jest nowy "Neon" i "Kurnik"?
Pozdrawiam. "
i drugi cytat :
Nigdy dobrowolnie z "NP" nie odejdę i niech to dotrze do każdego parcha, czekającego tylko, by rzucić się do pałowania. Nie dostaniecie tej satysfakcji.
Dzięki "Kurnikowi" mogę swobodnie komentować-co chcę i mieć świadomość, że żaden śmieć nie będzie poniżać "Bibrusa".
byłes Marku kiedyś w cyrku - nawt tam takich "numerów" nie uświadczysz :-)))))))
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483135


dlaczego Gawrion toleruje tutaj tego zdeklarowanego ruskiego agenta Bibrusa, który nie ukrywa jaki jest jego zdradziecki plan...
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483136


tego to ja nie wiem, może jest tu "potrzebny" dla jakiś określonych zadań, nie wiem, to tylko domysły , zwłaszcza po ostatniej mojej karze gdzie mnie pozbawiono jak zwykle pkt z puli komentatora, a pop pozbawiony był pkt z puli i blogera i komentatora, Przyznam że zbudowałem taka "swoją teorie" na ten temat
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483140


Ruski POp to wilk w owczej skórze, ale smród szamba, zawsze go zdradzi.
Jestem jakim jestem
#1483138


napisałeś notkę, która jest właściwie wołaniem rozpaczy. Z drugiej strony jest machina administracji. Zimna i nieczuła na jakiekolwiek głosy. Nie chce żadnego usprawnienia działania portalu. O czym to świadczy? Że piszących tutaj i komentujących ma w przysłowiowych czterech literach. To nie ludzie wg tej zasady są najważniejsi, ale system; a piszący tutaj i komentujący są tylko dodatkiem do tego systemu. Tworzą ten system ale się nie liczą. Zupełnie jak w totalitarnym państwie.
Kto wykończył tych znakomitych blogerów jak Maruś i Cyborg? - Bezduszny system. A kto pamięta jeszcze o Wilku na Kacapy? - prześladowanym i dyskryminowanym, i w końcu zbanowanym na tak długi czas, że zginął marnie...
Dlaczego ten system jest tak bezduszny a Administracja kompletnie nie licząca się z tymi którzy ten portal tworzą? - Bo stworzono celowo totalitarną machinę propagandową a nie blogowisko gdzie się dobrze pisze. M.in. nie ma tu sprawiedliwych i obiektywnych zasad. Nie działa tu Netykieta i prosty taryfikator naruszeń tylko jakiś enigmatyczny "regulamin" interpretowany całkowicie dowolnie. 
Co się tutaj dzieje, to widać gołym okiem. Nagłe pojawienie się pokaźnej grupy nowych nicków o czymś świadczy. Wielu z nich prędzej czy później ujawnia się potem jako funkcjonariusze obcego państwa w wojnie ideologicznej. Ktoś ich tu wpuszcza i toleruje ich destrukcyjną działalność. Pytanie w jakim celu?
Jak z nimi sobie radzić? - Niestety bez wsparcia Administracji niewiele można zdziałać. Klasyczna zasada, że trolli należy ignorować i nie dać się sprowokować tutaj zwyczajnie nie działa, bo ich cele są inne.
Czy takie apele o solidarność mają sens? Mają - bo pokazują intencje. Ci, którzy wiedzieli o apelu i łamali tą wspólnotową solidarność pokazali swoje prawdziwe oblicze. Byli takimi łamistrajkami, którzy zasługują jedynie na pogardę. 
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483027


//  Ci, którzy łamali tą wspólnotową solidarność pokazali swoje prawdziwe oblicze. Byli takimi łamistrajkami, którzy zasługują na pogardę. //
Z tym to akurat ja sie całkowicie nie zgadzam, powód , wielu nie czyta gadaczki ani nie śledzi wszystkie wpisy czy komentarze . Dlatego nic nie wiedzieli, niech pierwszym lepszym przykładem będzie wpis Markizy. Inna sprawa jest że to była indywidualna decyzja każdego z osobna i trzeba a właściwie musimy to uszanować.
Z całym komentarzem Mindzie się w pełni zgadzam, bez wsparcia administracji walka skazana jest na fiasko
Podoba mi się!
7
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483032


Siemanko
{Napisałem już tutaj sążnisty komentarz, ale mi go wcięło. Wściekłem się, a jakże, lecz już po chwili zauważyłem w tym Rękę Pana. Komentarzy miałbyś pewnie ze dwie setki (mimo łikendu), ale wściekłych bym rozwścieczył do białości, a większość, czyli nasi wpędziłbym w triumfalizm. Więc chyba się dobrze stało, że tego tu nie ma}

Więc od nowa.

Oj nie wylądujesz Józefie na górze. Nasz Dobry Przywódca, Kim Ir Sen niemalże, nie lubi, jak mu zwykła tłuszcza blogerska robi koło pióra. Ruchy, w tym ruchy oddolne są niebezpieczne. Trzeba się słuchać Świętej Księgi Regulaminu. A jak ktoś sobie zlekceważy, albo przyśnie, jak ten nieszczęsny generał w Korei, to Kim go rozstrzela. I to nie ze zwykłej pukawki, tylko z działka p-lot kalibru 36 mm.
Nasz dobry przywódca nie wprowadzi żadnych narzędzi obronnych dla blogerów, bo to przeczy jego filozofii, w której troll spełnia pożyteczną rolę. Mamy więc niestety różne osobniki (i czki), które nie nawożą tej gleby trudem swoich rąk, tylko chwaszczą i trują. Pewnie dla Wodza są jak chabry i maki w polu zdrowej pszenicy.
Akcja milczącego wsparcia jednej z najsympatyczniejszej postaci na portalu - marusia, który jest ujmującym rycerzem wobec dam, świetnym przyjacielem i kumplem wobec kolegów, a jednocześnie w swojej rycerskości  potworem z zajadłością zwalczającym dwupłciowe kurestwo, pokazała naszą wspólnotowość. Niestety, akcje strony spadły nieco, średnia odwiedzin poleciała na łeb na szyje. Wielu z nas nie pisało. A trollowska chołota nie potrafi. Czyli coś jednak na swoją obronę mamy.
A Tobie Józiu dzieki. Jesteś prawdziwym kolegą. Dlatego proruskie glizdy tak Cię nie znoszą.

Chwała!
Podoba mi się!
7
#1483031


// Dlatego proruskie glizdy tak Cię nie znoszą.//
Januszu własnie z tego to powodu jestem więcej niż dumny, i zrobie wszystko by ten stan utrzymać jak najdłużej
Podoba mi się!
7
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483034


//nie wylądujesz Józefie na górze//
- Bo tutaj nie panuje wolność i umiłowanie prawdy. Ciekaw jestem kto konkretnie stoi za wybieraniem notek na górę strony?
Dyskryminowanie pod tym względem najlepszego blogera - dziennikarza, który tutaj pisze Mariusza Cysewskiego wiele mówi o prawdziwych intencjach "Administracji"...
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483045


Uczynił to znakomity bloger "Trybeus".
Jako, że wasza "kahała" nie zna się na żartach, postanowiliśmy was nieco humoru nauczyć.
Czyli coś o was bez was.
Oczywiście materiał tylko dla kumatych.


Nie podoba mi się!
-7
"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."
#1483047


//bez wsparcia administracji walka skazana jest na fiasko//
- Przecież to Administracja ich tutaj wpuszcza w jakimś celu a nawet zapewnia bezkarność.
Przypomnę pewien epizod sprzed kilku dni. Otóż pod moim komentarzem zaatakował mnie po chamsku niejaki Lutek i nazwał mnie "kanalią, banderowskim śmieciem i cwelem". Zgłosiłem ten fakt do Gawriona. Zareagował dopiero po dwóch dniach i wił się jak piskorz aby zapewnić temu Lutkowi bezkarność. Ewidentne aż trzykrotne naruszenie Netykiety nie zrobiło na nim żadnego wrażenia. Zasłaniał się oczywiście swoim "regulaminem" i jego subiektywną interpretacją. Dwa z tych epitetów nie wydały mu się zasadne a jednego nie zauważył... Kiedy zaapelowałem do niego aby w końcu przejrzał na oczy to po dłuższym czasie (bodaj kolejnych dniach) przyznał mi rację i dał karę Lutkowi. Taką, że to smiech na sali...
W efekcie czego obraźliwe słowa pod moim adresem wisiały sobie bezkarnie przez kilka dni a ja nie mogłem nic na to poradzić...
I teraz pytanie do wszystkich: jak zinterpretować działanie Gawriona, który zapewnił Lutkowi bezkarność. Czasową, rzecz jasna - do momentu aż cała notka spadła poniżej piwnicy?
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483049


To on za niego odpowiada i on stanowi tu prawo.
Oczywiście czasem niedoskonałe ale to obciąża jego konto.
Radzę to uszanować-jeżeli zależy Wam na "Niepoprawnych".
Ja pamiętam jak strona zniknęła na klika dni w czasie rebelii Dixiego-wtedy nikt nie miauczał choć wojna była znacznie
poważniejsza.
Tak więc do szeregu drogi "Mindziu".
Nie podoba mi się!
-7
"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."
#1483050


przyznał mi rację i dał karę Lutkowi
inni maja wiecej "szczescia"
Podoba mi się!
3
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483085


Jestem jak najdalej od całego tego harcownictwa, które się odbywa głównie na gadaczce, ale nie tylko. Choć nie śledziłem tematu z jakimś chamskim występem Marusia – nawet uważam, że takich starć w ogóle nie powinno być, to popieram Administrację za próbę ukrócenia tych trollowskich procederów. Mam nadzieję, że przez to Portal stanie się bardziej merytoryczny.
Protestuję przeciw nazwaniu tej akcji budowy frontu terrorystycznego względem Administracji pod nazwą niepoprawnej solidarności.
I “niepoprawność” w niej jest oszustwem, bo jesteśmy Niepoprawnymi z racji niepoprawności politycznej, czyli występowania przeciwko bardzo destrukcyjnej lewackiej (faszystowsko-satanistycznej) ideologii poprawności politycznej, a nie bycia “niepoprawnymi złoczyńcami", i oszustwem jest “solidarność”.
“Solidarność” to termin zarezerwowany dla życia wspólnotowego. Jest ważnym elementem sprawiedliwości wspólnotowej. Jest nakierowana na “równanie w górę” (solidarność wobec Marusia musiałaby się zaczynać od “umoralnienia go”, przetłumaczenia jemu, że “jak boli, to ma boleć”).
“Solidarność” jest formą braterstwa, obok miłosierdzia dla niewinnych ofiar czyichś przestępstw i niesprawiedliwości, obok “odpowiedzialności za brata swego”, z którym dzielimy życie wspólnotowe, a więc jego krzywda szybko i dosłownie staje się i naszą krzywdą, a więc i chcemy najpierw, żeby to on był dobrym człowiekiem, a dopiero w drugiej kolejności, by jemu było dobrze.
“Solidarność” to cecha ludzi skupionych na budowie dobra wspólnego.
"Solidarność" w tym przypadku w ogóle nie dotyczy wspólnoty, Dotyczy raczej społeczeństwa – bo nie chodzi tu o związek osób kierujących się wspólną moralnością. W ogóle ta “niepoprawna solidarność” to nie ma być związek kierujący się moralnością. Jest próbą powołania jakiejś portalowej grupy wewnętrznej o charakterze spisku osób opacznie rozumiejących moralność, a więc i sprawiedliwość - słowem przestępców.
Na miejscu Administracji natychmiast bym usunął całą tą grupę z forum.

miarka
Nie podoba mi się!
-6
#1483053


"Protestuję przeciw nazwaniu tej akcji budowy frontu terrorystycznego względem Administracji"
widzisz , tylko dzięki "solidarności" dzis i teraz możesz takie idiotyzmy wypisywać

Podoba mi się!
5
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483058


który potrafi tylko dużo pisać, ale odniesienia do prawdy, sprawiedliwości i przyzwoitości próżno u niego szukać.
//Na miejscu Administracji natychmiast bym usunął całą tą grupę z forum// - napisał ten ideolog i moralizator o ruskiej mentalności, czym kolejny raz się skompromitował.
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483066


" ideolog i moralizator o ruskiej mentalności"
A może to taki współczesny teolog inaczej, no i żądanią całkiem poważne, aż strach się bać.To byłby cios dla portalu :-)))) blisko 30 osób, ho,ho,ho miałby tu wiele miejsca na moralizowanie pozostałych
Ale Mindzie zostaw to cuś, generalnie niezły gość ale czasami odreagowując , palnie jakiś głupi komentarz
Podoba mi się!
4
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483069


ale wykorzystuje to niegodnie w celu indoktrynacji. Jego ulubionym zwrotem jest "faszyzm". Tą łatkę nawet próbował przypiąć Unii Europejskiej, nie zauważając celowo że prawdziwy faszyzm odrodził się właśnie w Federacji Rosyjskiej. 
Ten pożal się Boże moralizator wychwalał tu kiedyś nawet anty-Polaka i anty- katolika Wojtasa z ruskiej nory. I robi to celowo, być może odreagowując jakieś swoje kompleksy. 
Niestety wielu się nabiera na te jego głupie gadki...
Piszesz, że czasami "palnie jakiś głupi komentarz". - Otórz w prawie każdym jego komentarzu lub notce jest taki zestaw bzdur i przekłamań, że trzeba by je na bieżąco prostować, co wymagało by wielu godzin. Dlatego myślę, że jest to zadanie dla "Administracji", która hoduje tu takich mędrców inaczej.
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483073"... wykorzystuje to niegodnie w celu indoktrynacji. Jego ulubionym zwrotem jest "faszyzm". Tą łatkę nawet próbował przypiąć Unii Europejskiej...".
To Ty jesteś tu indoktrynatorem. Ja operuję słowem "faszyzm" nie w sensię "łatki", a jako termin merytoryczny i możliwie często podkreślam jego definicję pierwotną, autorstwa Mussoliniego, że to związek korporacji prywatnych i państwa. 
Co do UE to trzeba być zaślepionym, żeby nie widzieć, że to służy właśnie korporacjom prywatnym, że funkcjonuje w niej na ogromną skalę typowy dla niego mechanizm prywatyzacji zysków, a uspołeczniania strat, że zmierza w kierunku korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu, czyli najgorszego z faszyzmów, połęczonego z ideologią lewacką, w tym satanizmem.
Co do tego, że i w Rosji jest faszyzm, to się zgodzę, tylko nie widzę powodu, by tu wszczynać szczególny alarm, bo najgorsze groźby płyną do Polski spoza Rosji.
Za chwilę może nie być śladu po Polsce, a Ty będziesz dalej biadolił, że Rosja zła.
Zła, tylko „znaj proporcjum mociumpanie”.
Przyjrzyj się, co robi PO-PSL – że dalej chcą rządzić i zobacz w czyim interesie - poczytaj na polecankach:

miarka
Nie podoba mi się!
-4
#1483117


A cóż w tym widzisz idiotycznego? Toć to tylko nazwanie rzeczy po imieniu.
Istota tego była wyrażona w pełnym zdaniu:
"Protestuję przeciw nazwaniu tej akcji budowy frontu terrorystycznego względem Administracji pod nazwą niepoprawnej solidarności".
- więc nie trolluj wyrywając zdanie z kontekstu.
"... tylko dzięki "solidarności" dzis i teraz możesz ..."
A to już jakiś zupełny bełot.
Jakiej, czyjej, kiedy zaistniałej, kogo z kim...?
Pozdrawiam
miarka
Nie podoba mi się!
-4
#1483083


Słuchaj kolego, ja nie mam zamiaru polemizować z Tobą o sprawie która Ciebie nie dotyczy, wiec pozwól że o tym czy troluje czy nie to jest moja sprawa, mój blog,mój wpis etc.
prośiłbym abyś przeniósł sie na swój blog i tam dalej uprawiał swoja propagande, tylko tyle i aż tyle.
Podoba mi się!
4
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483087


Jeżeli uprawiasz manipulację z  na swoim blogu to trzeba to uznać za prowokację wobec wszystkich, którzy to widzą, więc nie możesz się obrażać, kiedy ktoś Ci zwraca uwagę, że również trolling.
Owszem, sprawa i mnie dotyczy - choć nie bezpośrednio, to też dostałem zaproszenie. Nadto dotyczy całego Portalu, na którym piszę, więc też mam podstawę, żeby wygłosić swoją opinię.
Pozdrawiam
miarka
Nie podoba mi się!
-5
#1483093


mam nadzieje ze skonczyles
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483105


"Na miejscu Administracji natychmiast bym usunął całą tą grupę z forum."  [sic!]

To jest tak samo przytomne jak i wezwania miarki do zerwania stosunków dyplomatycznych z USA, czego się domaga...
Jak widać, coraz mocniej działa jego prosowiecki ekstremizm - sięga już do samego brudnego putinowskiego mułu....
Podoba mi się!
4
Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.
#1483080


ostroznie,ostroznie bo sie zalapiesz :-))))))))))

Podoba mi się!
4
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483081


Widzę tu jakieś bezsensowne ideologiczne zacietrzewienie, odejście od dyskusji na argumenty merytoryczne...
"wezwanie miarki do zerwania stosunków dyplomatycznych z USA" miało swój kontekst, o którym po trollowsku przemilczasz. Chodziło o to że wysokiej rangi urzędnik amerykański, w randze przedstawiciela rządu okazał się wojującym polakożercą, co oznacza że cały rząd amerykański był w tym momencie wrogiem Polski, skoro nie podjął wobec tego faktu zdecydowanych kroków. 
Wzywałem do usunięcia z Polski amerykańskiego ambasadora w przypadku, gdyby rząd USA dalej chciał bronić szefa FBI w tym przypadku.
Wciąż uważam, że to właściwa postawa dla polskiego rządu.
Fałszywy przyjaciel jest bardziej szkodliwy od wroga jawnego.
miarka
Nie podoba mi się!
-3
#1483089


od fałszywego przyjaciela, bo z tym drugim można sobie samemu poradzić...
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483094


Fałszywy prorok może być tysiąckroć gorszy od fałszywego przyjaciela, ale fałszywy przyjaciel pozostaje bardziej niebezpieczny nie tylko wobec wroga jawnego, ale i fałszywego proroka.
Problem jest w zaufaniu.  Przyjacielowi ufamy - pozostajemy wobec niego bezbronni. Kiedy jest fałszywy, ma łatwość każdej zdrady.
Wobec fałszywego proroka, którego z natury traktujemy jako przychodzącego z zewnątrz szansę mamy - możemy być czujni i nieufni.
miarka
Nie podoba mi się!
-3
#1483096

@Jozio z Londynu ....


Cześć Józiu.
Wielkie dzięki za wsparcie .
Na Twoje ręce składam podziękowanie Tym, którzy  nie bali się napisać prawdę.
To juz nie jest mój portal. Wygrała opcja Ruszkiewicza i Hadacza.
Jak przyszedłem na Niepoprawnych - prawie pięć lat temu -....nawet nie słyszałem o Gawrionie.
Teraz - dzięki niemu -  już wiem, że trza krzyczeć jak plują w gębę, że pada deszczyk.
A swoją drogą, ciekaw jestem czy ten geniusz sprawiedliwości, zna treści "rewelacji", na swój i Np - temat , wypisywany,
przez ten "milusi "duecik - Astra i Ruszkiewicz - publikowaby na Neonie i Kurniku ?
Słyszałeś aby ten ruski pop , rodem z tajgi  - zaprotestował ?
3maj się !
Marek
Podoba mi się!
5
#1483068


Tylko dzieki takiemu postawieniu sprawy, dajecie im 'paliwo" do dalszej doskonale zorganizowanej a jakże podłej czy WREDNEJ "działalności" na naszym portalu. Te kreatury zacierają tylko ręce że cel jaki sobie dawno temu postawili konsekwentnie realizują,za dzień dwa pojawią się nowe nick-i i dalej będą prowokować, obrażać, ośmieszać a wsparcie tu mają. A właściwie nie wsparcie co mają tu realizatorów do tego zadania. Zobacz z kim te kreatury polemizują, to zaledwie 2-3 nick-i etatowe zresztą , jedną z nich wprost kapitalnie nazwał JzG, o tym drugim powiedzieć można jedno - dno dna, uchowany przez potomków sowieckich pachołków, mieniący się blogerem a tak naprawde zwykły gudłaj.
Ja to już wielokrotnie "przerabiałem" a jednak postanowiłem że się nie dam, i będę tepił te gnidy dzień i w nocy.
ps.
Marku , pomimo kilkudniowego wymuszonego odpoczynku, daj sobie jeszcze czas na ostateczne decyzje, zobaczymy co na to wszystko odpowie (jeśli) nam szef.
I jeszcze jedno, nie rywalizuj ze mna w kategorii karanego, ja nie mam zamiaru oddawać palme pierwszeństwa nikomu, nawet gdy jest to tak sympatyczny kolega jak Ty
Podoba mi się!
4
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483075


Ja myślę, że chociaż Gawrion nie uznaje Netykiety, to trzeba się jej trzymać i absolutnie nie dać się sprowokować do równie chamskiej odpowiedzi, bo wtedy on z całą surowością wymierzy nam najwyższy wymiar kary a trollowi tylko pogrozi. Jeszcze nie załapaliście o co chodzi? Celowo nie ma tu obiektywnego kryterium wykroczeń, a nawet nie wiadomo co można do "naruszenia regulaminu" zakwalifikować, aby można było potem to pseudo prawo wykorzystywać przeciwko nam. Ruskich funkcjonariuszy to nie dotyczy. Na tą politykę redakcyjną składa się nie tylko wyjątkowa pobłażliwość wobec nich, ale także szeroko otwarte drzwi na NP, w wyniku czego teraz przybywa ich lawinowo. Jak myślicie - po co?
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483086


absolutnie nie dać się sprowokować
i tego się trzymajmy, widać , słychać i czuć jak to przebierają nóżkami by tylko donieść, donieść, donieść
żal że zupełnie nie tak dawno  "ostatecznie rozwiązano" problemu z.... kapusiami. Swego czasu było takie hasło że na drzewach zamiast liści..........
Podoba mi się!
3
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483088


.... ja nie jestem płaczką....ale każdy ma określoną wytrzymałość - ja też !
Wpadłem na chwilę z małym kartonem,  aby zabrać swoje NP- oprawne pamiątki.
To, co mnie tutaj " przywiało"- to Smoleńska tragedia .... nigdy wcześnij nie byłem na żadnym forum.
"Cristal cementem", który mnie związał z tym miejscem,  była sławetna akcaja ratowania życia męża Ossali.
Jako "stary" Niepoprawny - napewno pamiętasz ?
Powstała  fantastyczna grupa ludzi, którzy to organizowali : Dixi, Jwp. contessa , Hela 61 i wielu innych
Ktoś kto mnie znał personalnie , poprosił o moje wsparcie.
Do pewnego momentu pilotowałem,  tę trudną sprawę .... Pytasz dlaczego o tym wspominam ? bo już wtedy ta sama parszywa grupa  ... próbowała mnie " zlinczować" - sugerując, że musiałem wziąć kupę kasy....
Hołota wydzwaniała po wszystkich warszawskich szpitalach, łącznie z izbą lekarską, szukając dr. Sosabowskiego>>>
Prywatnie, podam ci ich nicki ....oni cały czas działają !
posdrawiam
M.
ps.
....wiem, wiem napewno zapytasz dlaczego nie wsiadłem na tratwę Dixiego ? Ja nie wierzyłem , że ONI  odejdą z tego portalu !
Podoba mi się!
4
#1483090


 Ja nie wierzyłem , że ONI  odejdą z tego portalu !
A ja wierze że zarówno Ty jak i Cyborg mamy tu jeszcze coś do "załatwienia," a potem widząc juz dziś ,że to nie ma najmniejszego sensu odejdziemy.Nikt płakał po nas nie będzie, takie to portalowe brutalne życie, teraz dopiero widać jakim człowiek był (jest) idiotą tak  emocjonalnie wiązać z jakąś ideą, jakimiś ludzmi,w tym i z naszym (jeszcze) portalem by na koniec pokazali Ci , mnie, i wielu innym tzw. środkowy palec.
Brutalne i prawdziwe
Podoba mi się!
4
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483091


Marek nie ma takiej opcji, walka, i jeszcze raz walka.
Pozdrawiam
Jestem jakim jestem
#1483134


Jeszcze słowko, bo zaraz będę zbanowany.
Szczur mnie zapodał, a Wielki Wódz już zareagował.

Zobaczymy za chwilę.


Janusz
Podoba mi się!
5
#1483071


jak mnie ten Lutek obrażał?
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483074


:-))))))))))))))))))))))))))))))))
sialalala zabawa trwa - przykre
Podoba mi się!
3
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483077


Człowiek maluutki jak roztocze poczuł się śmiertelnie urażony moim pytaniem:

Przypomnieć ci, kto to jest tym Alfonsem von Dupkiem?

I oto wiemy, kto jest Alfonsem. To nie razi. Lecz Dupkiem nie może być. Więc się poskażył, bo on ma taki sprytny plan (ciekawe czy uknuty z Gawrionem), ze nas wykończy, jak my powiemy "chuj", to on myk do Gawriona, a ten sentencja - 10 lat ciężkich robót. Mówię wam kabaret.

Jeden niepełnosprawny opierając się na ślepym szedł wzdłóż hali rybnej. Ślepy poniuchał i zawołał: - Czołem dziewczyny!
Podoba mi się!
6
#1483076


Przecież apelowałem i prosiłem nie dajcie się wciągać , to jego cel i jak ten klasyczny T.W Jeznach jego życiowy mentor - kablować, kablować, kablować. Jedyne jego "zródło dochodu"
Podoba mi się!
4
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483078


Józek,

wyzbyj się kagańca niewolnika.
To, że cię karbowy ukarał nie znczy, że zawsze masz chodzić z pochyloną głową.

Wiesz, jak blog & roll będzie się cieszył, jak churmem przejdziemy do nich i zrobimy im milion czytelników.
Z Tobą mogę.


Podoba mi się!
4
#1483100


czyli ruski ściek 2, a właściwie jego imitacja. 
Szkoda, że kolejny patriotyczny portal na prawicy przestanie istnieć. No i pole do popisu wzorem NeOnu24.ru będą mieli PO-wscy hejterzy, wsi-oki i ruskie płatne trolle. 
I zapanuje wtedy zgoda, ruskie kółko wzajemnej adoracji będzie sobie kadzić. Tylko gdzie będzie wtedy interes Polski i Polaków? Gdzie będzie polska racja stanu? W kolaboracji z Rosją? W głoszeniu herezji o Intronizacji i w walkce z Kościołem Katolickim? W sianiu relatywizmu, defetyzmu i moralnego otępienia? 
Milczenie Gawriona jest bardzo wymowne...
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483103

Źle oceniony komentarz
Komentarz użytkownika Jozio z Londynu nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.


"To, że cię karbowy ukarał nie znczy, że zawsze masz chodzić z pochyloną głową".
nigdy nie chodziłem z pochyloną glowa, nie ja,nie ja

Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483107


jakiś tchórz, gostek jeden, spuścił cię do klozetu. Boi się i cybernetycznie kombinuje, jak zniszczyc swoich ludzi, którzy łby podnieśli, a realizowac kontrakt Kopacz na hejterstwo w internecie.

W mojej sprawie ma się zebrać trybumał konstytucyjny - Gawrion i jego pies.
Ustalą przewinienie na wniosek kacapskiego menela, szui i agenta.

Głupek idzie z głupkiem: - Widzisz? -
- Co? -
- Wiewiórka przeleciała.

- Bzdury gadasz, bo przecież jest "Ej przeleciał ptaszek..."
#1483098


Kto za tym stoi? I nie tylko za tym. Kto odpowiada za taką a nie inną linią programową i ten nieporządek w zasadach? Kto odpowiada za dyskryminowanie notek najlepszego blogera - dziennikarza Mariusza Cysewskiego? Kto wpuszcza tu tabuny ruskich funkcjonariuszy i w jakim celu? Te pytania można mnożyć.
A drogą do załatwienia sprawy nie jest udawanie, że się tego wszystkiego nie widzi i jakieś sądy kapturowe. Dokąd Gawrionie Ty zmierzasz i co chcesz osiągnąć?
"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com(link is external)
#1483104


:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
KIEDY WYROK
Duda Prezydent A.D.2015
Józef z Londynu
#1483113Nie damy się praszczurom z czerwonego chlewu, szambo kanały nieczystości to ich miejsce.
Walczymy o swój portal, i tak trzymać, nie ma takiej siły, by to odpuszczać, tym praszczurom, przynajmniej u mnie nie będzie zmiłuj się
Jestem jakim jestem
#1483120

NOWY


Jeśli myśleliście, że dzięki temu, że mam z niektórymi zbieżne poglądy, że kogoś po prostu lubię czy wspólpracuję, będę traktował te osoby po kolesiowsku, to się grubo mylicie.
Kolesiostwa tutaj nie będzie! Wystarczy go dla całej Polski w PO, PSL.
Was obowiązują takie same zasady jak wszystkich innych i nie ma co się unosić niewybrednym chamstwem czy snuć bezczelne podejrzenia i insynuacje - to drugie zakrawa na paranoję. Osobom które bezczelnie i po chamsku mnie i portal atakują polecam po raz kolejny przewodnik i zasady, w tym standard obsługi naruszeń. Mam gdzieś, że niektórym nie podobają się te zasady. Jeśli mają konta to mają tych zasad przestrzegać i przyjąć je do wiadomości. Uczestnictwo w portalu jest dobrowolne.
Jeśli ktoś, kto był proszony przeze mnie wiele razy o przestrzeganie prewnych zasad (a zawsze pierwsza jest sama prośba) tym samym powodując dla mnie dodatkową pracę (w sumie liczoną w dziale naruszeń w wielu godzinach), jeśli ktoś dodatawał ode mnie korespondencję z prośbami, ze wskazaniem konkretnych uzasadnień, jesli dla tych osób stworzyłem (poświęcając wiele godzin) przewodnik i standard obsługi naruszeń, jeśli takie osoby nadal decydują się postępować niezgodnie z moimi prośbami, łamią zasady, to znaczy że mają mnie i moją pracę głęboko w dupie.
Dodatkowo - jeśli pewne osoby nie potrafią powstrzymać swoich emocji, nie potrafią być opanowane i po prostu szaleją w komentarzach bez względu na moje prośby i odpowiadają głupio na prowokacje, to należy zastanawiać się nad dwoma alternatywami:
  • albo te osoby są tak mało opanowane, są jakimiś szaleńcami dającymi upust własnej frustracji w necie
  • albo te osoby celowo odgrywają rolę sprowokowanych aby podtrzymywać i podsycać konflikty - zauważcie że permanentny konflikt toczy się tu już kilka lat i ciągle wystepują te same osoby. Czy normalni ludzie są w stanie się tak długo kłócić?
Ile do * nędzy można słuchać o ruszkiewiczach, ścierwomediach, ciągłych konfliktach? Proponuję bacznie przyjrzeć się kto występuje w roli prowokatora, a kto w roli nie wytrzymującego nerwowo prowokacji szaleńca z trudnością opanowujące swoje emocje i pomimo wielokrotnych prósb adminów łamiącego regulamin, a później płaczącego z niesprawiedliwości.
Drogie primadonny - będziecie traktowani na równi ze wszystkimi innymi użytkownikami. Będzie was obowiązywał ten sam Regulamin, ten sam standard obsługi naruszeń, te same zasady progresji kar i ich wymiaru. To Wy macie się dostosować do zasad a nie portal do Was.
Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion
#1483143


Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/jozio-z-londynu/w-imie-niepoprawnej-solidarnosci

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

.